NAŠE PRI?E - Dogodilo se..., i to baš meni !

Autor Strici, Travanj 10, 2012, 02:19:51 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Strici

:icon_joker: Nešto mi dva zadnja bloka djeluju kao nova. :icon_scratch: U svakom slu?aju za to podvodno nešto što fali, ja nikako nisam kriv :laughing7:., (a onako po dalekom sje?anju mi je tamo bio jedan puno ve?i blok?, to taj pomaknuti)
Ustvari ja uop?e nisam direktno kriv :icon_joker:, kriv je Mijo, Su?uranin, kormilar, koji kad sam mu naredio "vra?aj", to sa livo 15áµ', pa vratiti kormilo na pola vrijednosti, on tvrdoglavac vratio po svojoj procjeni, ali ne na pola nego samo malo, pa kad sam ja telegrafom dao krmom svom snagom, ono oni zavezli krmom polagano do sve snage, ustvari uop?e Burmajster nije ni stigao "šijati" svom snagomj jer smo prije opi?ili :laughing7:
Nekaga malo zeza, ali sveisto Mijo je usr.. motku :laughing7:
Janjkec a jesi li štagod u Zlarinu obišao, posjetio mislim, ali ne mislim na gostionice, možda nešto kupio supruzi?
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

janko_ka

Na Zlarinu, a valjda tako i na ve?ini malih oto?nih mjesta život prestaje tj vra?a se u normalu kada odu turisti, niti jedna trgovina sa koraljima nije radila, radi samo trgovina blizu rive za kruh i sitnice, dvije birtije i to je to, život se vrti oko dolaska i odlaska Tijat-a. Tada se primijete ljudi, ina?e nikoga nema..mir i tišina i divota, na vezovima ima struje i vode koju nitko ne napla?uje :-)

Strici

Ima jedna mala crkvica (od tri mislim) i tamo je bio nešto kao mali muzeji?. Mjesni ili od otoka? Naravno i o koraljima. Ina?e su Zlarinjani dosta napredni i pametni ljudi (za razliku nekim otocima u okolici), tako da sam siguran kad bi neko priupitao za nešto posjetiti, pogledati, ili pak kupiti, ne bi trebalo biti problema za otvoriti. Sje?am se da je netko, dal je to bio fratar, zvonar ili možda i ministrant, otvorio nam je crkvicu pa smo pogledali izloženo. Sad ima li toga i danas ne znam, ali sam tamo dobio adresu i ja ovo kupio supruzi. Evo vidi:

ustvari ona si je sama izabrala, i još neke sitnice, od koralja naravno, ali sam ja upravo sada prije desetak minuta našao samo ovu ogrlicu za uslikati.
Tako odma driješi kesu, zapravo kad ponovno do?eš i razveseli suprugu :thumbsup: I znaš i sam vratit ?e ti višestruko :icon_joker:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

estan

Muzej koralja je aktivan, a mislim da nije problem da izložbicu netko otvori i van sezone.

Strici

Dogodilo se je, ali na sreöu ne meni.
Jedrilica je uplovila i zaklonila iza lu?kog lukobrana gdje je normalno sigurna, ali što se je tada desilo nije nitko o?ekivao; pogledajte:

https://youtu.be/Bm3dLCfrILI

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

dmeter

Citat: Damir s  u Listopad 04, 2016, 06:13:35 POSLIJEPODNE
Australia to je tamo normalno.
Nije istina Puerto deportivo de Orio Spanija. Ovo je gadnije nego u Siciliji di je mene tuklo,puno gadnije. Ali meni su valovi prebacivali lukobran cilu no? a riva je bila poplavljena 1 metar.

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)