Suha marina - iskustva

Autor Mala od portala, Ožujak 10, 2017, 05:13:39 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mala od portala

Evo da se i ja malo aktiviram. Kako nam je potraga za suhom marinom, odnosno dobrom lokacijom i povoljnom cijenom, još u žiži interesa, zanima me kakva su vaša iskustva sa suhim marinama i na što posebno treba paziti kad birate kome ?ete povjeriti brod na ?uvanje.
Na što najviše gledate i koji su vam presudni pokazatelji zbog kojih ?ete suhu marinu uzeti u obziri ili pak isklju?iti iz razmatranja? Osim cijene, naravno.
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Damir s

Ima ti jednog prijatelja koji sada organizira nesto takvo u Kostreni ali za brodice cca 7 M. Ako zlis mogu ti poslati telefon pa se dogovori sa njim.

Pozdrav
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

dmeter

Citat: Mala od portala  u Ožujak 10, 2017, 05:13:39 POSLIJEPODNE
Evo da se i ja malo aktiviram. Kako nam je potraga za suhom marinom, odnosno dobrom lokacijom i povoljnom cijenom, još u žiži interesa, zanima me kakva su vaša iskustva sa suhim marinama i na što posebno treba paziti kad birate kome ?ete povjeriti brod na ?uvanje.
Na što najviše gledate i koji su vam presudni pokazatelji zbog kojih ?ete suhu marinu uzeti u obziri ili pak isklju?iti iz razmatranja? Osim cijene, naravno.
A di u miami beach ili kuala lumpuru.
zapadna obala francuske ti ima dosta jeftinih suhih marina.

Mala od portala

Ma nisam pokrenula ovu temu da bih krenula u potragu za marinom. Zanima me kakva su iskustva forumaša koji su držali brodove u suhim marinama na Jadranu.
Na kakve ste probleme nailazili i kakav je profesionalni odnos vlasnika marine prema vama kao korisnicima? Ponekad gazde svašta obe?aju ne bi li vas privukli a poslije se ispostavi da pola toga ne odgovara istini.
Je li i kod vas bilo takvih iskustava?
I kako ste se snalazili sa bacanjem broda u more?
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

dmeter

Citat: Mala od portala  u Ožujak 18, 2017, 10:05:47 PRIJEPODNE

Ma nisam pokrenula ovu temu da bih krenula u potragu za marinom. Zanima me kakva su iskustva forumaša koji su držali brodove u suhim marinama na Jadranu.
Na kakve ste probleme nailazili i kakav je profesionalni odnos vlasnika marine prema vama kao korisnicima? Ponekad gazde svašta obe?aju ne bi li vas privukli a poslije se ispostavi da pola toga ne odgovara istini.
Je li i kod vas bilo takvih iskustava?
I kako ste se snalazili sa bacanjem broda u more?
Moja iskustva loša.Ako nije suha Marina ACI-ja i Marina Spinut.