Sail Simulator 5.1

Autor stibra, Studeni 11, 2009, 01:36:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tomislav

momci meni javlja gresku kod instalacije da ne moze naci dx setup u folderu sailsimulator 4.0/directx7/dxsetup.

jel se to jos nekome javilo ili je do laptopa mojeg kolege mornara?  :)

hvala

sLi

jesi probao pokrenut?

i meni je to javilo ali sam igrao najnormalnije...

Dylan

Trebam pomo?: kako se dižu jedra?

stibra

Citat: Tomislav  u Studeni 27, 2009, 04:56:06 POSLIJEPODNE
momci meni javlja gresku kod instalacije da ne moze naci dx setup u folderu sailsimulator 4.0/directx7/dxsetup.

jel se to jos nekome javilo ili je do laptopa mojeg kolege mornara?  :)

hvala

Zaboravite na prastari sail simulator 4, nabavite novi 5.1.

hrvoje

Ako mi otkrijes dobar torrent ili neki drugi besplatni nacin skinem ga odma i posaljem svima na cd-u / dvd-u

Eventum

Citat: hrvoje  u Prosinac 01, 2009, 04:12:55 POSLIJEPODNE
Ako mi otkrijes dobar torrent ili neki drugi besplatni nacin skinem ga odma i posaljem svima na cd-u / dvd-u
gikg79

stibra

Kona?no sam prošli tjedan kupio igru i evo dojmova:
- jako zanimljivo za jedrit, pogotovo 470 i Lasera
- kontrolirat se može sve, škote, vang, cunningam, baza jedra te položaj tijela van unutra i naprijed nazad, te dizat i spuštat kormilo i kobilica
- komande malo konfuzne, treba se igrat i posložit da bi se moglo snalazit, ali uvijek postoji auto opcija za sve elemente, tako da ostane za ru?no kormilo i škota npr.
- na Internetu nema još dovoljno igra?a, ali se ponekad na?e neka regata, valjda ?e biti bolje
- grafika ok, valovi super.

Jedini tehni?ki problem koji je malo iritantan je tendencija da brod želi odpadati, bez obzira na trim i nagib. Tako treba stalno kormilo gurat od sebe kako bi se išlo ravno, umjesto da treba vu? kormilo k sebi. Valjda ?e riješit taj bug.

Cijena igre je 29 EUR.

Dario

stibra

Pa rekao sam bez obzira na trim  guog98
Kad je brod nagnut do jaja u zavjetrinu, još uvijek želi pojati  confuse0006