KRALJEVA?KA 2017

Autor more, Lipanj 25, 2017, 05:11:02 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

more

Eto, odjedrio sam i ovu regatu, odnosno, redom svih 23 održanih kraljeva?kih regata, uvijek s istom barkom (nešto sli?no modelu SKET 081, deplasman 2,8t), s istim mainom i genovom. Interesantno i ove godine, vrlo uspješno, ako se usporedi ukupno odjedreno vrijeme jedrenja, v. 2. mjesto u 7. grupi s uk. vremenom 3h; 29'; 35", s uk. vremenom najnovijih racera REACHER-a (v. 1. mjesto u 6. grupi) i uk. vrem. LUNA-e (v. 2. mjesto u 9. grupi).
Vjerujem da bi objašnjenja zašto je to tako bila korisna svima nama jedrili?arima!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19rrhxa97zzcbQDsNoKT9VoJIQVUOsLQOrFPCK2ImAOY/edit#gid=1813572752

Ante_Ri

Redom svih 23, lijepo.

Iskrene cestitke na plasmanu i jedrenju!
Bilo vas je lijepo vidjeti punog spinakera 2 minute prije starta, nadam se da ste ponosni nono.
Jos jednom moje cestitke.

barba Luka

Bravo @more!
Objašnjenje, bar što se mene ti?e, je vrlo jednostavno i sam si ga ve? dao: tebi 23. a meni prva Kraljeva?ka i op?enito prvi put da sam jedrio do Bakarca i Jadranova. U uvjetima kakvi su bili u najmanju ruku jednako je bilo važno znati kuda i?i nego samo imati brz brod jer i najbrži brod stoji ako fulaš stranu... U svakom slu?aju ?estitam na svim nastupima i rezultatu!

more

Hvala @Ante-RI, zaista sam ponosan Nono. Isplatio mi se trud da mu udahnem ?ar jedrenja.
@barba Luka, nakon datog komentara prognoziram REACHER -u uspješnu budu?nost. Imati ?e Ceccarellieva "Malinska" opasnog konkurenta. Hvala na ?estitki.