Main Menu

vsk 5

Autor Dario, Listopad 18, 2008, 11:30:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Ana

zahvaljujem na odli?noj zabavi sino? :)
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

stibra

Ne zaboravite, ve?eras u 22 sata po?inje Prvenstvo Hrvatske u Virtual Skipperu 5! Okupljanje oko 21:30!

stibra

Ne zaboravite, sutra, u utorak nave?er u 22 sata po?inje tre?a ve?er Prvenstva Hrvatske u VSK5. Okupljanje na Internetu u 21:30.

stibra

Slijede?i vikend, regata VSK-CROATIA u Sukošanu na Seascape18 jedrilicama! Više informacija i prijave na:
http://groups.google.com/group/vsk-croatia/browse_thread/thread/535148773b60791c

stibra

Jesenske novosti sa Virtualnog mora:
- jedri se svaki utorak nave?er - serija utorkom
- u planu Boži?na regata
- u planu Prvenstvo Hrvatske 2010 - velja?a, a kvalifikacije ve? od prosinca.
- u planu Novogodišnja regata

sLi

ko na kraju igra i ko ima original?

ja sam skinuo vsk 32nd AC, pa ako ima ekipena netu bi se pridruzio...naravno sa originalom...

hrvoje

Evo mene mozes nac tamo pod nikom Hrvoje  anim64 anim64 anim64 anim64 ali dojdi u utorak oko 10 kad ima regata i Ps ,oras skinuti patch da mozes igrat na netu

sLi

skinuo sam si onu besplatnu verziju sa njihove stranice...

stibra

Ima oko 800 igra?a iz Hrvatske, ali samo 50-tak koliko toliko aktivno jedri.
Sa besplatnom verzijom možeš igrati s nama kojim imamo full verziju, ali ?eš imati ograni?enja neka i ?ekanje na ulazak u igru.
Full verzija je stvarno jeftina i ako misliš igrati, nije problem izdvojiti 30-tak EUR za nešto što ti može pružiti jako puno zabave i odli?an alat za u?enje taktike i regatnih pravila.

sLi

ma naso sam je u americi za nekih 10-ak $ plus dostava oko 8$ sta je stvarno nista...ako je neko zainteresiran, mozemo se dogovorit pa da narucim vise komada...a i na kraju organizirat group buy...