Postovanje svima

Autor nenadd, Svibanj 05, 2020, 11:31:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nenadd

Nov sam na forumu.Iz Beograda sam i veliki ljubitelj jedrlica.Nadam se da cu uskoro postati vlasnik jednog trupa jedrlice i bice mi zadovoljstvo da od vas dobijem korisne savete .

Damir s

Dobro dosao na forum , samo nabavi nesto lijepo sa cime ces biti zadovoljan. :hello2: :occasion14: :wave:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Mala od portala

Dobro nam došao, nenadd   :hello2:

I samo naprijed s pitanjima, svaki aktivni ?lan je dobrodošao.
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

pelig

Citat: Damir s  u Svibanj 06, 2020, 08:57:33 PRIJEPODNE
Dobro dosao na forum , samo nabavi nesto lijepo sa cime ces biti zadovoljan. :hello2: :occasion14: :wave:

Ima Damir pravo; Kad nabaviš lijepu ženu s kojom si zadovoljan jedrilica više ne?e biti prioritet.

A kad ve? tražiš korisne savjete, evo jednog; Provjeri dobro kakovo mišljenje ima ta žena o jedrilicama. Ve?ina njih nije zainteresirana za to, ve? jedrilicu smatra nelijalnom konkurencijom.

nenadd

Hvala puno. I potpuno tacno za odnos zene prema jedrlici. Medjutim sadasnja je veoma radosna I pouzdan savetnik.

more

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

estan