80 godisnjak brodicom udario kupaca

Autor Dario, Srpanj 14, 2009, 01:56:24 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

grancipor

Što je ve?i problem:

životna dob 80 godišnjaka ili udaljenost od obale pliva?a?  :-\
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

sLi

Strici

Citat: Dario  u Srpanj 14, 2009, 01:56:24 POSLIJEPODNE
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/80-godisnjak-brodicom-udario-kupaca.html

Dario, ovo ti nije trebalo. Šta si time htio re?i? Smatram da si pametan, ali da tu pamet moraš pametno i upotrijebiti. Stvarno, ali stvarno to ovdje nije trebalo objaviti. Na kraju krajeva, taj 80-godišnjak nije pobjegao, šta bi zasigurno neko tvojih godina u?inio, a nesre?e na moru i prave oni tvojih godina.
I još da znaš. Prije nego ?e onaj 80-desetgodišnjak do?i na tvoje, bit ?eš ti na njegovom.
Skoro 63-godišnji Štrici, koji skoro svakodnevno mora eskivirati nekog kupa?a tvojih godina, a da je i više od 500 stotinjak metara od obale.
Koliko da se ti ljutio ili ne, ja nemogu a da ne kažem ono iskreno šta mislim.  ;)
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

grancipor

Strici, nemoj se pjeniti. :) Osamdesetgodišnjak je "relativan" pojam ;) Ovisi koliko je ingambast. Nije Dario kriv ako se takve stvari doga?aju na moru. Dobro je, po mom mišljenju, da se to objavljuje i da se o tome diskutira. Neki dan sam bio privezan na pluta?i u sidrištu prekoputa novigradske luke. Neki pametnjakovi? je preplivao cijeli zaljev do gradske plaže s troje djece od kojih je najstariji mogao imati 10 godina. Glavni plovni put do carinskog gata, marine i unutarnje gradske luke. Trebalo ga je odmah izvu?i iz mora i objesiti.
Mi stariji smo pažljiviji kad plovimo i kad plivamo, što je razumljivo. Ali uvijek ima izuzetaka. Uostalom mame kreten?i?a su permanentno u drugom stanju. U istarskoj županiji su ove sezone do sada bile 4 ophodnje lu?ke kapetanije a pomorska izlazi na more svakodnevno. Mislim da je to pomoglo smanjenju incidenata na moru.

Još malo i do?i ?e do smanjenja prometa i onda kre?em na godišnji :-))))))
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

Dario

Citat: Strici  u Kolovoz 24, 2009, 02:06:06 POSLIJEPODNE

Dario, ovo ti nije trebalo. Šta si time htio re?i? Smatram da si pametan, ali da tu pamet moraš pametno i upotrijebiti. Stvarno, ali stvarno to ovdje nije trebalo objaviti. Na kraju krajeva, taj 80-godišnjak nije pobjegao, šta bi zasigurno neko tvojih godina u?inio, a nesre?e na moru i prave oni tvojih godina.
I još da znaš. Prije nego ?e onaj 80-desetgodišnjak do?i na tvoje, bit ?eš ti na njegovom.
Skoro 63-godišnji Štrici, koji skoro svakodnevno mora eskivirati nekog kupa?a tvojih godina, a da je i više od 500 stotinjak metara od obale.
Koliko da se ti ljutio ili ne, ja nemogu a da ne kažem ono iskreno šta mislim.  ;)

ne znam po cemu si ti zakljucio moje misljenje o tom 80- godisnjaku?

ja sam samo prenio vijest bez ikakvog komentara

Strici

Ima vijesti koliko ho?eš. A zašto onda ne prenosiš i druge? Mislim stvarno a ?emu je baš ta vijest trebala? Ili ?emo sada stavljati vijesti pa ?e postova biti na stotine.
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

kvaka22

...a dido je dobar i dobar je ?ovik i voli more.....

Dario

Citat: Strici  u Kolovoz 24, 2009, 09:39:51 POSLIJEPODNE
  Ima vijesti koliko ho?eš. A zašto onda ne prenosiš i druge? Mislim stvarno a ?emu je baš ta vijest trebala? Ili ?emo sada stavljati vijesti pa ?e postova biti na stotine.

kad sam doma ja prenesem koju god vijest ima ako netko zeli komentirati. ako nece, ne mora

more

Dario, grancipor te lijepo pitao: na kojoj udaljenosti od obale? Ako se ve? upuštaš u davanju informacija, onda ih daj u cjelini! Biološki, ?ovjek može bit "pošandrcan" nakon što se rodio, a neki ?ak tek kod biološke smrti.