80 godisnjak brodicom udario kupaca

Autor Dario, Srpanj 14, 2009, 01:56:24 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ana

iz ?lanka: "Po rije?ima glasnogovornice Policijske uprave istarske Nataše Rogi?, nesre?a se dogodila 100 metara od obale kada je..."
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

denister

zar tu nije pitanje voza?ke...ok, ?ovik ima iskustva voli more, nije to namjerno napravio, ali trebalo bi i malo lje?ni?ki napraviti, ipak s godinama mu se motori?ke i ostale sposobnosti samanjuju???

Dario

Citat: more  u Kolovoz 25, 2009, 12:49:40 POSLIJEPODNE
Dario, grancipor te lijepo pitao: na kojoj udaljenosti od obale? Ako se ve? upuštaš u davanju informacija, onda ih daj u cjelini! Biološki, ?ovjek može bit "pošandrcan" nakon što se rodio, a neki ?ak tek kod biološke smrti.

ne znam sta vam je, ja sam samo prenio link kako bi forum malo zazivio..znaci , da ponovim, samo sam prenio link da forum malo zazivi jer je u tom periodu bio lagano zamro

bez ijednog mojeg komentara na cijelu situaciju

i kakvo moje davanje nepotpunih informacija?!  prenio link, pa nisam ja pisao vijest da sam dio (ne)namjerno izostavio

more

Dario, izvinjavam se, nisam uo?io informaciju da je ?ovjek udario kupa?a na 100m udaljenosti od obale. U vezi davanje potpune informacije suština ostaje. I ja se pitam što si htio poru?iti s ovom informacijom: - da li je taj starac vrlo vješt jer je trenutno isklju?io pogon tako da je kupa? dobio ozljedu samo od udarca kao npr. kod jedrilice koja jedri dozvoljeno blizu obale; - da li ga hvališ što je najpravilnije postupio time što je kupa?u pružio svu mogu?u pomo?; da li si htio poru?iti da se starcima oduzme pravo upravljanja plovilima? Mogao si informirati i o broju sasje?enih kupa?a tokom samo jednog tjedna od voditelja ?amaca s daleko ja?im refleksima i daleko manjim osje?ajima za odgovornost.

jazavac

Citat: Dario  u Kolovoz 25, 2009, 03:12:24 POSLIJEPODNE
ne znam sta vam je, ja sam samo prenio link kako bi forum malo zazivio..znaci , da ponovim, samo sam prenio link da forum malo zazivi jer je u tom periodu bio lagano zamro
bez ijednog mojeg komentara na cijelu situaciju

Eto, lijepo vam piše, a vi udavili ?ovjeka ko da je on nekog udario...ko u srednjem vijeku kad su ubijali glasnike koji nose loše vijesti...umjesto da komentirate doga?aj, komentirate zašto je vijest prenesena??? Možda nebi bilo tolike frke da je vijest naslova 'brodicom udario kupa?a' ili  da ipak napadnete novinara koji je napisao  ili novine koje su objavile ?lanak??? :o

vezano uz crnu kroniku na moru: ju?er popodne otac i sin rone  me?u mnoštvom kupa?a sa napetom podvodnom puškom, bez bove, par metara od obale, izme?u barki i pod njima, pred mojim o?ima, taman kad sam kretao sa veza. Sre?om nismo 'napravili' vijest za crnu kroniku. Kažem 'nismo' jer mi je mogao roniti pod brodom i tako sam ga mogao udariti a da ni neznam da mi je netko dole (kretao sam sa jedrima, bez motora), mogao je slu?ajno ispaliti osti u neko dijete ili (80) godišnjaka, moglo je...
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Strici

Puno kasnije ponovno komentiram. Meni se Dario nepoznaju?i ga ipak svi?a. Mada mi se muškadini svi?aju puno, ali strašno puno manje nego ženskinje, za neke onako iz špulijusa ipak osjetim bar neke simpatije.  A pošto sam zadnjih preko tridesetak godina živio i radio, pai u penziju otišao rade?i strogo u žurnalizmu, sve ja to jako dobro razumijem. On kao vlasnik ili admim, ili šta je ve?, brine se da bi forum zaživio. Da bi vas mrtva puhala malo potaknuo. A ja pokoji puta ?ak malo zato i provociram. No to ti je ovdje kao da si u vodu prd...  . anim64
I sada ?u malo. Nemojte mi zamjeriti. U socijalizmu, našem bivšem; bikovi su bili kastrirani. Iako bi ja i u sadašnjem sistemu, pa kakav ve? se zvao; bikove bar na livo jajce kastrirao anim64 anim32 A vi zaorite dublje da bi shvatili. I onda shvatili da se ja volim zaje......, ali ?esto ozbiljno mislim. kctu75
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!