Naplata veza (pravila i iskustva)

Autor marjan, Srpanj 19, 2009, 11:24:20 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Strici

Citat: Eventum  u Kolovoz 04, 2017, 09:18:53 PRIJEPODNE
Najve?i dio nas se slaže s g.Vargom, ono zaista nije na?in.

A ja se slažem sa Evetumom, time i s Vargom. Jednostavno riba smrdi od glave, jednostavno mi nismo sposobni, (odnosno dovoljno), odnosno ne dosljedni, odnosno ne znamo organizirati, jednostavno nek se uvrijedi tko ho?e  (bolje mu je da ne), mi smo Balkanci, mislim po mišljenju, na?inu življenja i ponašanju. A ustvari mi stvarno nismo lošiji nego mnoge druge nacije, niti smo bedastiji, niti ljeniji. Kod nas riba smrdi od glave, a ta glava smo indirektno ili direktno mi sami, i mi živimo na Balkanu, možda i opijeni ljepotom tog dijela Balkana, pa zato  (možda) i takvi kakvi jesmo.
Sveisto ja osobno ne bih htio ni za što na svijetu biti neke druge nacije, nego što jesam, i ponavljam, kako god neko da uzme, mi smo ipak bolji od mnogih; u koje?emu; ali više od mnogih i "udareni", možda i "opijeni"?
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)