Prekomjerno iskorištavanje mora

Autor Strici, Kolovoz 28, 2009, 08:12:31 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kaor

Bio sam vegetarijanac 12 godina i nisam jeo samo travu. A polemiku oko cemu sluze bi lagano mogao razvezat, ali ne na ovom topicu da neidemo dalje u off topic

Strici

Citat: mali  u Kolovoz 28, 2009, 11:08:40 PRIJEPODNE
ne kuzim sta ste se uhvatili , ovo je vijest koja je prenesena na forum kao i bilo koja druga.
Hej Malac!
Fali ti jedno 20 + . Onda ?eš shvatiti da je vijest tendeciozno senzacionalisti?ka, usmjerena. Znam da je ovdje postavljena bez nekih zadnjih namjera, ali izabrana prema naslovu. A nemaš ni pojma kako ?e ti se to sve brzo, prebrzo približiti.  ;)
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Citat: kaor  u Kolovoz 28, 2009, 11:11:10 PRIJEPODNE
Ajd nisam barem samo ja crna ovca, proslo ljeto su bez mog prisustva zatukli zmiju Crnokrpicu (zasticena vrsta) i onda se jos hvale sa tima kako su zatukli pitona, kako triba to sve istrebitk, da sta ce im zmije po vrtlu ici. ma necu niti pricati koliko su ljudi neosjetljivi, zapravo bas ih briga kaj ribe nema, prelov u njihovom jeziku ne postoji. meni se smiju kad ulovim štuku na rijeci pa je pustim , zapravo nikako im neide u glavu a zakaj ja onda lovim ako cu pustit...
Zmije su sve do jedne zašti?ene. Kazna je od 1000 do 8000 hiljada kuna.
Ja ih se bojim, ali mi ne pada ni na pamet ijednoj u?initi što nažao. One su bile sve prije nas ovdje, i one nemaju kamo oti?i osim ovdje gdje su. Stavit ?u ovdje zmiju sa kojom sam prije 14 dana imao bliski susret u mom dvorištu.
Ina?e u Hrvatskoj ima 14 vrsti zmija. U dalmaciji je otrovan samo poskok. I ja osim nedavno u novinama (kod Zadra) nisam još ?uo da bi poskok ugrizao ?ovjeka. Ali da je puno poskoka od ljudi bilo ubijeno to znam dobro. Kad na?em stavit ?u sliku zmije iz mog vrta. najbrža od svih, i jako lijepa. Šiljac.
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Citat: denister  u Kolovoz 28, 2009, 02:22:01 POSLIJEPODNE
soory ali žeš?a glupost.....jel znaš zašto uop?e postoje lova?ka društva i ?ime se oni sve bave ili jedeš samo travu????
Hej dragi de?ko. U Dalmaciji je lovac i njegova puška samo na?in da bi se došlo do mesa. To ja ne iz malog prsta. A o lova?koj etici, pa i kod onih "pravih" o tom potom.
A o skretanju teme, pa što ti to ho?eš? Da forum potpuno zamre. Na kraju krajeva ovdje je moderator kako vidim "dag", pa te skretanje netreba poga?ati.  happy0034

mali

Citat: Strici  u Kolovoz 28, 2009, 03:56:46 POSLIJEPODNE
Hej Malac!
Fali ti jedno 20 + . Onda ?eš shvatiti da je vijest tendeciozno senzacionalisti?ka, usmjerena. Znam da je ovdje postavljena bez nekih zadnjih namjera, ali izabrana prema naslovu. A nemaš ni pojma kako ?e ti se to sve brzo, prebrzo približiti.  ;)

da sve razumijem ali nije dario napisao naslov. uostalom nije nikoga uvrijedio a ako ste se vidjeli u naslovu i nasli uvrije?eni to je vas problem.
Seascape is fun!!

Strici

Vi bi svi trebali malo u?iti o humoru. Nažalost mi ga imamo puno premalo. To je jedna lijepa osobina, koju susjedi sa istoka imaju više nego mi. U skoro svim ostalim smo mi bolji. ;D

denister

Citat: Strici  u Kolovoz 28, 2009, 04:09:55 POSLIJEPODNE
A o skretanju teme, pa što ti to ho?eš? Da forum potpuno zamre. Na kraju krajeva ovdje je moderator kako vidim "dag", pa te skretanje netreba poga?ati.  happy0034
zar sam ja išta rekao o skretanju teme??? pa ja sam i krenuo sa njom dalje, a na moje pitanje nitko nije ni odgovorio :P

kaor

Lova?ka društva postoje da bi se škvadrica napila i još k tome nabavila malo mukte mesa. One šprehice sa regulacijom broja jedinki i ocuvanjem istih su smjesne cak i na papiru. Imam vikendicu na mreznice, pa vidim te vrsne lovce konstantno u krivolovu, samo da je u ledenicu spremit. Onaj koji pak to gleda sa sportskog stajalista, da ga full rajca ubit zivotinju koja nema apsolutno nikakve sanse sa nekih 500 metara i jos se naziva sportasem. Svakom od njih bi dao batinu ili koplje pa ajde prijatelju na grizlija. Nisam htjel skretat al kad me se vuce za jezik  ;D

Mala od portala

Na zahtjev nekih forumaša otklju?avam ovu temu, uz molbu da ?e od sada pa nadalje ton rasprave biti malo pristojniji i da ?e se sudionici držati teme.
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

estan

Mislim kako lov i ribolov nisu stvari koje treba zabraniti, ali treba regulirati. I meni se naviše zgadi koliko zapravo mala djeca uništavaju života u moru, a roditelji ih puste u toj njihovoj igri, iako od tog uništavanja se nitko ne?e niti najesti. Zatim ljudi i dalje izranjaju periske i druge zašti?ene vrste, a kad im kažete da to nije u redu onda se uvrijede. :angryfire: