Vendee globe

Autor Dario, Studeni 09, 2008, 02:26:25 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

jos jedna igrica sli?na kao i VOR startala povodom Vendee globea

http://www.virtualregatta.com/index.php

snipe

www.snipecro.org
www.snipe.org

Serious Sailing, Serious Fun

Dario

i j atek danas..stavilo me na 44500. pozicju

koji ti nick?

snipe

snipe1 :'(neko' mi uzeo  snipe
www.snipecro.org
www.snipe.org

Dario

primjetio sam da cim okrenes za par stupnjeva brzina padne/naraste za milju/dvije dok na Vor-u se to odvijalo po 0.1 cv..zato ova malo zahtjevnija za jedrenje ako ne mislis izgubit previse

snipe

u zadnjih 3-4 dana pao sam za cca 20.000 mjesta?!? kojom god brzinom jedrim i u kojem god kursu uvijek padam u poretku? npr. neki dan vozim u 90 sa cca 19 milja i u 5-6 sati padnem za preko 2500 mjesta. ovo je gotovo i teoretski nemogu?e.

vidim da je i keb pao još i više? ima li kakva informacija šta se dešava?
www.snipecro.org
www.snipe.org

Dario

i ja sma pao za cca 5000 mjesta..danas npr. jedrim kurs cca 160 i nakon sat vremena mi trag pokazuje kao da sma isao kurs 90 stupnjeva

ne znam sta je, mozda neki bug

GRINGO_ZD

I ja sam primijetio par ?udnih podataka, npr namjestiš jedro, kut da ti brzinu a kad daš refresh nema veze sa onom prijašnjom.
Mislim da ga izlu?uje i 200 000 u?esnika, a vjerujem da poziciju daje isklju?ivo po linijskoj udaljenosti broda od cilja ili kontrolne to?ke, naime nema prora?una u odnosu na vjetar i smjer, kopno.......
Leo

Dario

GRINGO_ZD

GRINGO_ZD
za vendee, volvo, vsk5......vskcroatia....vskitalia.....vsksailing........vskaustralia.......vskfun
taj nick koristim od po?etka igranja virtual skippera, velika slova su mi ostala slu?ajno, zd jer sam iz zadra iako sam tada bio u Torinu (italia) a nisam se mogao prijaviti samo sa gringo, ve? je postojao  ::)
A gringo jer sam 80tih jedrio par godina na gringu (onom prvom prije svih prerada)
Leo  8)