Mini Transat

Autor Dario, Rujan 13, 2009, 11:16:53 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

igra tko? ja krenuo pa kad ulovim vremena namjestim, nista pretjerano

ako imate nick sa neke prosle regate onda mozete se pod istim ulogirati, ako ne onda register

link   http://www.virtualregatta.com/index_transat650.php?id_tracking=66

jazavac

ja sam se ulogirao...i još nisam startao jer sam danas bio na moru :ashamed2: :sail:
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Dario

jazavac

Ma što nick...ja stavio pravo ime moje barke- contessa hilda anim64
Odoh startat... confused
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

jazavac

confused
konfigurirao sam brod i sad mi zjapi prazna stranica confuse0006
u ?emu je štos ???

nruzic

ma i ja sam par puta stiskao play i logirao se dok nije proradilo. nick - skaru

jazavac

proradilo  part0011

dario mi je po boku a nruzic u pol krme  :sail:
je ono desno dole broj koji si plasiran?

s obzirom da sam prije dva sata bio na pravih 20 kts juga sa pravom contessom  ovo mi baš ne djeluje pretjerano uzbu?uju?e...  8)

pelig

Ja se nisam prijavio. Strah me s tako malim brodom na ocean. :ashamed2:

jazavac

ili ja to neznam vozit ili im je program u banani?

Napravio sam dve pojalabande da do?em brže do ja?eg vjetra, i svaki put kad se skinem sa strasnice i opet ponovno ulogiram na?em brod u starom kursu a i na tragu nema ucrtane promjene gdje sam ja htio da ide  confuse0006  confused
Zašto ne pamti kurs u kojem ga okrenem? Vidim da se ikonica broda okrene kad promjenim kurs, ali trag i dalje ostaje ravan... vidim da je Dariov kurs pun pojalabandi...zna?i da ga 'kormilo' sluša...ili nešto treba doplatiti?  mad

do sada sam zbog toga izgubio preko 1000 mjesta  confused

pelig

Stari moj previše se trudiš. Dario ti spava u kabini dok mu autopilot svaki ?as mijenja bandu! Jebi ga, kad je šparao na opremi, pa kupio jeftini kineski model!