Mini Transat

Autor Dario, Rujan 13, 2009, 11:16:53 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

anim64 anim64

24 h se nisam mogao ulogirati tako da otisao pravocrtno malo previse  ;D

jazavac

confuse0006
j****š ti kormilo kojem dva puta moraš re? što da napravi. Tek sam sino? skužio da nakon promjene kursa isti moraš potvrditi onom kva?icom  :ashamed2: To je ko da  bi mi na argoli timuna stajala poluga 'enter'  confused
ionako sam ve? na za?elju flote...blizu Daria  anim64
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

pelig

Njega kormilo svaki puta pita još i "are you sure?"!

jazavac

tako nekako...samo što je moje šutilo ko p***a confuse0006
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Tin

Citat: jazavac  u Rujan 16, 2009, 10:28:46 PRIJEPODNE
confuse0006
j****š ti kormilo kojem dva puta moraš re? što da napravi. Tek sam sino? skužio da nakon promjene kursa isti moraš potvrditi onom kva?icom  :ashamed2: To je ko da  bi mi na argoli timuna stajala poluga 'enter'  confused
ionako sam ve? na za?elju flote...blizu Daria  anim64

Eh, ja sam zbog toga zavrsio otprilike na sred atlantika :)

Dario

Citat: jazavac  u Rujan 16, 2009, 10:28:46 PRIJEPODNE
confuse0006
j****š ti kormilo kojem dva puta moraš re? što da napravi. Tek sam sino? skužio da nakon promjene kursa isti moraš potvrditi onom kva?icom  :ashamed2: To je ko da  bi mi na argoli timuna stajala poluga 'enter'  confused
ionako sam ve? na za?elju flote...blizu Daria  anim64

dario usao 3902  uz sve ne bivanje za kompjuterom  :P anim64

jazavac

part0011 a ja 10758 i to preko brda pa u cilj anim64
za to vrijeme bio sam u Puli na pulskoj regati confused
utješno je što ih iza mene ima još više od toliko  anim64

Tin

Oh, ja se jos vracam s azura prema cilju :)

Dario

pelig

Ah, pusti Dario. Ova regata ti je još gora nego Mrduja; Nema ni i?a ni pi?a! Svi samo pri?aju o promjeni kursa!