Mini Transat

Autor Dario, Rujan 13, 2009, 11:16:53 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

cuo sam da imaju zirafe po akcijskim cijenama

jazavac

anim64

Još neznam ko vozi Croatiu. Možda nije na forumu? confuse0006
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Dario

jazavac

ch4

nema me pola dana na brodu i kad se vratim sve u neredu confuse0006

usput...Dali vjetar u igrici odgovoara onom u relnim uvijetima ili je sve nasumi?no generirana simulacija?
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

jazavac

Ana

kako se doda zastava, ne mogu nigdje na?i? (ana1981)
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Dario

Ana

na temelju ip adrese? nije me nigdje prilikom registracije pitalo državu ili sli?no, a vidim da vi imat zastave. tj. oni koje sam uspjela na?i :)
startala sam kao 43081, sad sam na 9000 i nešto  part0011

edit: who-ho!!! izgubila san dvista mista yeah-ya!!  part0011 love47
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

evo mene me?u svoje...maknnem se dva dana s broda i odmah se sa ?ela preseli na za?elje  anim43

Citat: Ana  u Listopad 16, 2009, 09:00:56 PRIJEPODNE
na temelju ip adrese? nije me nigdje prilikom registracije pitalo državu ili sli?no, a vidim da vi imat zastave. tj. oni koje sam uspjela na?i :)

mene pitalo za državu i onda dobio zastavu

Dylan

Citat: Ana  u Listopad 16, 2009, 07:53:43 PRIJEPODNE
kako se doda zastava, ne mogu nigdje na?i? (ana1981)

U meniju skroz desno imaš opciju My profile. U njoj je izbor države.