Mini Transat

Autor Dario, Rujan 13, 2009, 11:16:53 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dario

ocemo pocet sad igrat clipere?  guog98

Nogicom

Bas sam htio pitati sto se iduce vozi? Transat Jacques Vabre 8.11? Ne traje predugo. To cu sigurno. Ili Jules Verne?
Clipper je u toku. Mislis ukljuciti se sad ili 3rd leg?

Ana

ja odradila 2. leg clippera i planiram i na tre?i
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

ch4
cijeli dan sam bio odsutan i kad se vratim opet cirkus - završio ko Marko polo na grotama
i to par milja pred ciljem
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Dylan

Upravo sam stigao u Bahiju i pijem prvu caipirinhu.

Dario, hvala na pomo?i! Ah, da, 16503. sam na prvoj regati u životu part0011 !

jazavac

No?as oko 2 h uspješno sam (za razliku od Marca Pola) odsukao brod i uletio u cilj  part0011 kao  13092.
trenutno sam 28073 na cliperu jer me bacilo negdje usred atlantika kad sam se prijavio...a sad ispred mene bonaca...kad je start slijede?e etape? Ko je još na cliperu?
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Ana

start 3. lega clippera ti je 28. ali ne znam u koliko sati
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Nogicom

Meni isto od jucer racuna da jedrim na Clipperu, samo sto sam kliknuo na njega radi dodatnih informacija, ali ne vozim uopce, nisam ni boje broda odabrao, nema ni smisla kad za 2-3 dana pocinje 3.rd leg, valjda ce to ponistiti. Ali na stranici real Clippera to zovu 2nd leg i pocinje 27.10.