Clipper round the world

Autor Ana, Listopad 28, 2009, 08:00:41 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ana

vidim da smo se po?eli prebacivati na ovu igricu pa sam otvorila novu temu. ja sam odradila leg 2 i nastavila sino? sa leg 3. nick ostao isti
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

Citat: jazavac  u Listopad 27, 2009, 10:49:49 POSLIJEPODNE
Eto ja startao danas u 18 h drugu etapu, bar onu virtualnu ako ne pravu...Ima koga od naših?
http://www.virtualregatta.com/index_clipper.php

prebacio se sa Clipper round the World- prijava
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

ficha

grancipor

Eto, i ja krenuh s malim zakašnjenjem "granco"
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

jazavac

Citat: grancipor  u Listopad 28, 2009, 04:28:27 POSLIJEPODNE
Eto, i ja krenuh s malim zakašnjenjem "granco"
Jel vu?eš panulu? Mislim, s obzirom na ovu bona?inu  anim43 u koju sam uletio mogli bi štogod i sroštiljat  anim32  guog98
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

grancipor

Citat: jazavac  u Listopad 28, 2009, 05:47:22 POSLIJEPODNE
Jel vu?eš panulu? Mislim, s obzirom na ovu bona?inu  anim43 u koju sam uletio mogli bi štogod i sroštiljat  anim32  guog98
Ti to mene ?ekaš... guog98 požuriti ?u onda  :sail:
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

Nogicom

Pozdrav svima..juriim..ne znam kolko dugo..dok ne udarim u zid o'bonace...za sad vjetar vise-manje prema +12 prognozi...
(coulston)

jazavac

Pozdrav i tebi! ( i ugasi taj motor  evil )
Kod mene nešto zapuhalo, ali no?as bi još trebao okrenuti vjetar za 15-20° ulijevo ... Ana me prati u stopu (valjda radi onog roštilja - Granci, di je ta riba?  ;D)

Ana

a,e... svi koji me znaju znaju da sam uvijek gladna  guog98 btw, možda sam ti blizu na slici ali pogledaj malo ranking hehe
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

Ranking kaže da smo bok uz bok...me?u zadnjima  confuse0006
o?ito me promjena vjetra zatekla na spavanju  anim43
Granco nas prešišao  a nije ribu ostavio...ali zato sad spava sa provom u vjetru  evil