Clipper round the world

Autor Ana, Listopad 28, 2009, 08:00:41 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ana

ne šap?i za vrijeme ispita!!!!! nije ti provaa u vjetar, grancipor, baš lijepo ideš.....
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

jazavac

Jeste skužili da su svi oni koji vode u regati (zapravo onih prvih 5 na listi) pokupovali sva ona pomagala po 9,9 Eur mad

Usput...Granco je završio dernek (sigurno je kakvu sabljarku digo kad je onako dugo stajao u vjetru  guog98) i odlu?io krenuti dalje
:angel02
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Nogicom

Ima nasih pero-14 i drizzt do urden s boljim jedrima. AKo malo paze uvijek su bar pola cvora brzi...
Vidim da francuzi rade sami svoju listu brodova bez opcija (sans options, SO).

jazavac

grancipor

Citat: jazavac  u Listopad 29, 2009, 06:54:11 POSLIJEPODNE
Jeste skužili da su svi oni koji vode u regati (zapravo onih prvih 5 na listi) pokupovali sva ona pomagala po 9,9 Eur mad

Usput...Granco je završio dernek (sigurno je kakvu sabljarku digo kad je onako dugo stajao u vjetru  guog98) i odlu?io krenuti dalje
Upravo tako  ;) Problem je da je bila preteška pa sam malo podijelio onima oko sebe i sad šprintam prema vama. Ne?ete me ?ekati?  :angel02
Vidim Jazo spuštaš se niže ali ako ne usporiš, nema papice od ribice  anim35
Spremio sam mariniranu i sad spremam kalandraku. Problem je u tome što sam zaboravio pomidore pa ?u morat koristiti pelate iz limenke.  anim59
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

jazavac

Ako imaš viška ribe dat ?u ti recept kako se konzervira u ulju  anim32
u me?uvremenu, jurim dalje...do prve bonace confuse0006

jazavac

Pojavio se još jedan naš, OLA-2
i on ima 'kupljeno' jedro, trenutno je na ?elu 'naših' - 42.

Ana

Citat: jazavac  u Listopad 29, 2009, 06:54:11 POSLIJEPODNE

kad mu šap?eš....  gikg79 ništa bez plave kuverte jazavac, samo mito i korupcija!!!
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Nogicom

Nocas imate bolji vjetar. Ja mogu tesko gore...samo naprijed..."monter" ce me uskoro projurit...