Clipper round the world

Autor Ana, Listopad 28, 2009, 08:00:41 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jazavac

mi ozbiljni a njemu je do igre  anim64
I ?estitke Leu!  happy0034 anim19
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

GRINGO_ZD

Hvala.
E sad bi mogao nadugo i nširoko o taktici ili jednostavno nisam bio pri kompu i završio pod obalu, pokazalo se dobro.
Ajde ?ekam vas i sidim u hladu i gledam kako dižu brode gori doli.
Leo

Nogicom

9. etapa starta sutra, tj. u subotu 15.5.2010 u 18 h po nasem vrimenu...slucajno sad vidio na forumu!
Malo su pozurili, vrat slomili...

jazavac

ouz89
Što ve? su nas provukli kroz Kanal
nisam stigo ni pivu popit
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

GRINGO_ZD

Ma sigurno je novi koncesionar na bovama pa im je puno tražia pi brodu i danu, pripali se troškova, a kažu da je u marini strašno skupo...
Leo

GRINGO_ZD

Jazooo ?estitke  anim37, a bogme i Granco se dobro držao  part0011, ja zapalio put Kube pa se evo vra?am  :angel02.
Nego u kojoj rupi ovaj kr?mi ste, a da na?i ?u vas slijede?i dostavu kojA pani?no dovozi nove provište pi?a  anim32
Jazo sa?uvaj malo ruma za nas koji stižemo, i ?uvaj prste kad rulja nagrne u tavernu.
Leo

jazavac

Citat: GRINGO_ZD  u Svibanj 18, 2010, 07:06:55 POSLIJEPODNE
Jazo sa?uvaj malo ruma za nas koji stižemo, i ?uvaj prste kad rulja nagrne u tavernu.
Leo

A, još imaš ožiljke na prstima od  zadnji put  guog98  anim32

Zaista jedna od uzbudljivijih dionica. ?ak sam zbrisao danas sa posla da okrenem onu nesretnu puntu! Pahuljica i Granco su mi cijelo vrijeme puhali za vratom, sre?om (po mene) ostali su pred zoru malko previše zapadno i uletili u bonacu. A onda se Kornat pokazao kao izuzetno opasan protivnik, došao mi je po krmi sa povoljnijim kursom i doslovno mi sa provom sjedio na krmi sve do cilja - razlika od nekoliko desetaka barki i 0 NM!!!

Zato nam Ana ide polako ?itaški, ho?e vidjeti cijeli otok okolo naokolo  :angel02
anim32

Ana

a,e... dok se ana sjeti provjeriti i potrimati, ve? je na drugoj polutci  fkuu
dobro još i idem s obzirom da svaki drugi tre?i dan provjeravam di sam  anim59
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

jazavac

jazavac

Ana, ?estitam, 27. si za sada  anim37, samo pazi da te ne vide  gikg79 kako tu?eš prstace sa kolombom  anim64 anim64 anim64
:angel02