P : Šiva?e mašine Minerva i Necchi Bagat

Autor Marac, Veljača 04, 2010, 12:18:05 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Marac

Prodajem industrijske mašine za šivanje Minerva i Necchi Bagat u vrlo dobrom stanju. Znam da nije baš vezano uz nautiku ali može poslužiti za šivanje jedara (prodana jedna na Bra? za tu namjenu).
Cijena 1300 kn, odnosno 1800 kn za Bagaticu.
Mogu?a zamjena za ru?ni gps.
Mob : 098/710-120

Quarnery

Kad bi stvarno mogle šiti jedra možda bih i ja kupio jednu.

Marac

Ja to?no ne znam da li mogu šiti jedra jer nisam probao niti se razumijem.
Jednu sam prodao na Bra?, a ?ovjek mi je rekao da ?e ju koristiti za šivanje jedara, a nije mali put napravio cca. 1400 km u dva smjera da bi je kupio.
Ako ho?ete mogu Vam dati broj od tog ?ovjekla pa ga pitajte u vezi mašine.

Quarnery

Nisre naveli kakove materijale može šivati(do koje debljine i ?vrsto?e) confuse0006 anim32

Marac

Mašina je korištena za šivanje gornjih dijelova cipela, gojzerica...
Može se probati, ima još nešto rezervnih dijelova, igle, konac,... cijena je vrlo konkurentna, još bih dao odre?eni popust ako bi netko uzeo obadvije.

Alan

if murphy doesnt get you, darwin will

Strici

Sve mi je jasno, stari post, ?lan gotovo i nije ?lan; ali prodaje industrijske šiva?e mašine. Ja za ovu trebam motor. Nabavio sam jedan, vrlo povoljno, ali je taj valjda za cijeli red šiva?ih mašina (vjerojatno iz neke tvorni?ke hale), ima bar 25 kila, tako da ga nisam upotrijebio, nego prilagodio jedan 100wata mali motor, koji funkcionira, ali zbog pove?anog prijenosa koji sam sam prilagodio, radi vrlo polagano. Pa ako oglašiva? ima kakav za ovu, bilo bi mi drago. Originala ima za kupiti; 350 â,¬    :nono:

>:(
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!