Aku bušilice - Makita, Bosch, Dewalt, Festool....zamjena ?elija i reparacija bat

Autor malibrzi, Travanj 16, 2010, 11:43:13 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

malibrzi

U ponudi reparacija baterijskih sklopova za sve vrste aku alata - Makita, Bosch, Dewalt...

Svi naponi, svi kapaciteti.... povoljno i kvalitetno, upiti za ponudama na PM - molim!  :)

denister

Ana

Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Tin

malibrzi

Pod ostalo ili razno svejedno, usluga vrlo tražena i zanimljiva - jer se radi o sklapanju sklopova za bilo što, sklopove ljude naj?eš?e povezuju sa zamjenom reparacije baterija u aku bušilicama.

Samu cijenu nije lako odrediti iz razloga što se barem treba znati napon u V i kapacitet u Ah

Što se administratora ti?e i premještanja vjerujem da pametni ljudi znaju da prava usluga može biti pod "Razno"

anim35

denister

ok, ajd ovako treba mi 13 baterija od 1,2V ampera neznam, koliko bi me koštala jedna baterija, pa sad navedi cijene...
zna?i jedna baterija od 1,2V i toliko i toliko ampera košta taoliko i toliko...probaj tako(btw. stvarno mi ih treba 13 i neznam od koliko su ampera jer ne piše na njima)

Friga

@ denister

Ovo ?e ti se isplatiti jedino ako su cijene po ?lanku max. 5-6 kn. U poplavi kojekakvih kineza se popravak akumulatorskih baterija boljih bušilica niti ne isplati!
Van de Stadt Jupiter

denister

@ friga znam, ali ova bušilica nije neka marka, ali je na 18V i stara je cca 5 godina i jako je dobra, samo eto baterije ne drže više, najjeftinije u HR sam našao po 16kn/kom...ali ako ?ovjek ima jeftinije zašto ne bi uzeo od njega ;)

Friga

Kupiš kineza za 100kn s 2 accu baterije pa sve to prepakiraš u postoje?e ku?ište.
Van de Stadt Jupiter