Main Menu

vsk 5

Autor Dario, Listopad 18, 2008, 11:30:37 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

dag

Tnx, skinuo tu besplatnu i odradio milijun tutoriala. Probam se negdje pojaviti ...

stibra

Dario

oce bit kakav trening veceras?

Fajv_O

more mi je bijelo na igrici koju sam skinuo s Dariovog posta.

Se moze tu sta napraviti osim kupnje nove graficke kartice? To, naravno, na ovom sranju od laptopa ne dolazi u obzir...
SISA, CRO 7801

GRINGO_ZD

Probaj sa ovim ili nižim postavkama
  Leo

Fajv_O

Izvrsno!

Puuuno hvala na pomo?i!!!
SISA, CRO 7801

Dario

nakon sat si instalirao online verziju, kod prijave na neki server da krenem igrat, javlja mi se problem firewalla, tj. kaze da ne moze uspostavit usd kconnectio ili nesto u tome smislu?

jel imao netko takvih problema?

GRINGO_ZD

sad se ne sije?am dobro ali povremeno ti kaže da ne može uspostaviti "..# veza ali može drugi tip veze koji je navodno lošiji ali je u stvari ok.
ako ti ne da firewall onda moraš samo u postavkama firewalla dopustiti vsku da iza?e
Leo

Dario

kad udem u neku regatu uvijek sam prikazan kao spectator, nikad kao igrac..tj. nikad i budem na rang listi al i nema nikakvih opcija namjestanja jedara, nicega.. samo mogu gledat po polju

niakd mi ne ude na polje i da imam svoj brod ispred sebe kao u single playeru (pretpostavljm da je tako i u multiplayeru)

jel zna netko?

stibra

Nemaš opciju kad stisneš esc izabrati specate, tj. isklju?iti taj mode? Kako si ušao u igru? Sa Join ili Specate?