Poziv organizatorima regata

Autor Tin, Lipanj 15, 2010, 12:06:54 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tin

Ovim putem zelio bi pozvati suradnju sve klubove i ljude koji se bave organizacijom regata kod nas, a i šire da se jave Dariu ili meni ako su zainteresirani.

Ideja je da Nautica portal bude medijski pokrovitelj sto vecem broju regata u HR od same najave regate pa do sakupljanja dojmova nakon. Sve informacije, raspisi, oglasi... objavljivali bi se na forumu i na naslovnoj stranici portala, a clanovi foruma mogli bi diskutirati o tome.

Nautica portal se zeli sto vise promovirati u jedrilicarskom svijetu i privuci sto vise novih clanova jedrilicara i nauticara. Nacin pomocije dogovarao bi se individualno za svaku regatu prema mogucnostima jedne i druge strane.
Nautica portal zeli svojim clanovima pruziti sto vecu kolicinu informacija o samim regatama na jednom mjestu i na taj nacin potaknuti sto veci broj ljudi da ako su u mogucnosti sudjeluju na bilo koji nacin u regati.
Organizator zeli najcesce sto veci broj sudionika pa je ovo dobro mjesto za promociju regate. Uz to kroz kreativne diskusije prije i nakon regate organizator moze dobiti vrlo korisnu povratnu informaciju od clanova foruma koji su sudjelovali na regati, a i razlog izostanka nekih ljudi koji bi inace dosli.

Mislim da je zapravo vrlo ocito zasto je ovakva suradnja dobra i za organizatore i za portal i za same clanove i jedrilicare. Stoga, ako ste organizator regate slobodno nam se javite, a ako poznate nekoga tko se bavi organizacijom biti ce nam drago ako ih uputite na nas.

Mailovi koji se mogu koristiti za kontakt su:

info@nautica-portal.com

trifida1

Kvalitetna idea! happy0034
Info prezentiramo na ovoj temi?
T

Dario

Tin

Za pocetak je bitno da se zainteresirani jave na mail pa da se pokrene razgovor i dogovor. Nije nuzno imati gotove kompletne ideje ko ponudu iz firme, ali ne bi bilo lose imati neku viziju sto i kako....

jazavac

ne pratim...šta nije dovoljno da stavimo oglas regate?
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Tin

Pa ne znam, ako mislis da je samo to dovoljno ok, ali mislim da se moze napraviti puno bolja suradnja na obostranu korist.

more

Tin i Dario svaka Vam ?ast! I tako se razvija jedrili?arstvo! happy0034 :)

more

Sigurno ste opazili da je kod regata kod kojih nije ugoš?avanje obilato i još vezano s nekom startninom, u?eš?e takmi?ara zna?ajno mali. Analiza strukture takmi?ara koji redovno u?estvuju na tim ''siromašnim''  regatama pokazuje da su to uglavno oni, koji po premjeru Open bivaju ?esto nagra?ivani. Mišljenja sam da bi i jedan zna?ajno veliki broj takmi?ara s obitelskim krstašima tako?er u?estvovao na takvim regatama kada bi dobili satisfakciju kao i oni koji jedre po Open-u s jedrilicama koje imaju zna?ajno ve?i potencijal brzine.

Daniell Luca

"Fair segeln, mit fairen Mitteln gewinnen!"  ani42