Zanimljivi oglasi

Autor sLi, Siječanj 25, 2011, 12:55:47 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Eventum

Strici

Za takav brod to je nikakva cijena. Djeluje zapušteno, no sve se to dade lako srediti. No uvjek postoji negdje nekakva zakva?ica. Kad bih ja tražio ve?i brod, ne zato da mi se svi?a, nego ?ini mi se solidniji tip broda, razmislio bih. Jer mnogi ljudi, vlasnici brodova su ostarili, oboljeli, ili iz nekog drugog razloga ga se ho?e ili moraju riješiti. ?esto su to i ekonomski razlozi, jer se nikada nesmije zaboraviti koliko košta samo vez u marinama za takav brod. Vjerujem da je cijena ravna godišnjoj ležarini tog broda. Tako ako neko ima rješenje za ostale troškove i to ga ne poga?a vrlo zanimljiva ponuda. :icon_scratch:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

traktor

meni se ovaj cini dosta interesantan. http://doityourselfyachtbroker.com/nl/omnia/omnia-34/5826E86673A211E2BCA700163E05ABF2/#.UWlCbMq5KPM

cuo sam da bi ga vlasnik prodao i za 24 000 eura  za gotovinu :nike:

estan

Osobno mi se Nash 20 vrlo svi?a. Ipak, kad usporedim svoju jedrilicu s njim, a ne mogu je prodati za 6500 â,¬ tada mi se ta ipak u praksi puno manja jedrilica (iako samo 65 cm kra?a, ali daleko manje prostrana) ?ini skupa. Zapravo, to bi joj, ako je zaista cakum pakum, bila neka realna cijena, ali danas je teško posti?i realnu cijenu za bilo koju jedrilicu. :icon_scratch: Da sam uspio svoju prodati, možda bih i razmišljao o tom Nashu, ali ne bih dao za njega više od 3300 â,¬, a mislim da bi gazda nakon nekog vremena i pristao na tako nešto. Prednost te jedrilice je što može u vrlo plitko more i nije ovisna o stanom vezu s nekom normalnom dubinom.

level gaga

Istra: Brod na moru, a sidro mu je ?i?arija

level gaga

Istra: Brod na moru, a sidro mu je ?i?arija

estan

Ljudi uglavnom traže dosta za brodove, ali oni se ne prodaju ni kada se cijena dosta spusti. Vidim i tradicionalno skupi Englezi su po?eli jako spuštati cijene i opet se brodi dosta dugo prodaju. Zato se i ne isplati nuditi brod za bagatelu, jer, ili ?e nai?i netko kome se svi?a ili se ionako ne?e prodati. Bar sam ja stvorio takav zaklju?ak, a možda se i varam.

more

Op?enito, prodaje se barka jer postoje neke druge potrebe odnosno namjere. Ako se ne proda a i ne koristi, ista predstavlja trošak u vidu raznih nameta, poreza, vezarine, održavanje i tome sli?no. Odjaviti se može jedino uz potvrdu da je zbrinut njen otpad. Dobru barku je, opet, teško namjerno uništiti i pri tome još platiti, sli?no kao ubiti vjernog psa. Dakle, što preostaje? Ili i dalje koristiti ili prodati jeftino.

estan

Kad bi baš došlo tako stani pani, ja bih je ra?e poklonio nego uništio.