Grijanje na brodu

Autor Dario, Prosinac 30, 2008, 09:03:46 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dmeter

Jesi sve kupija,ako nisi nemoj

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

dmeter

Citat: Eventum  u Lipanj 09, 2022, 04:28:55 POSLIJEPODNE
Imate li za preporu?iti nekoga za ugradnju Webasto AIR TOP EVO 55 Marine grijanja u Elan 45 Impression?

Lokacija broda je Srednji Jadran...
Kvragu i tatatalk

dmeter

Citat: dmeter  u Lipanj 16, 2022, 02:39:44 POSLIJEPODNE
Citat: Eventum  u Lipanj 09, 2022, 04:28:55 POSLIJEPODNE
Imate li za preporu?iti nekoga za ugradnju Webasto AIR TOP EVO 55 Marine grijanja u Elan 45 Impression?

Lokacija broda je Srednji Jadran...
Kvragu i tatatalk

Ja kupujem elan 45 2018 mogli bi se ?uti,

Eventum

Jesam, uzeo sam webasto, ali nije još stiglo. Sada samo majstora trebam  ;D

dmeter

najbitnije ti je lokaciju izabrat di se ugra?uje. i da bude najkra?i put od webasta do ispuha.
jedan webasto više ispusta ti i ne funkcionira najbolje. za to se triba koristit vodeno grijanje. nikad više ne bi kupija webasto grija? zraka osim za kombi, i malu pasaricu.

Eventum

Citat: dmeter  u Srpanj 02, 2022, 08:46:57 PRIJEPODNE
najbitnije ti je lokaciju izabrat di se ugra?uje. i da bude najkra?i put od webasta do ispuha.
jedan webasto više ispusta ti i ne funkcionira najbolje. za to se triba koristit vodeno grijanje. nikad više ne bi kupija webasto grija? zraka osim za kombi, i malu pasaricu.

Do sada sam imao ok iskustva s webastom na Elanu 333, ovaj Impression 45 je puno ve?i, realno mislim da je dovoljno da zagrijava salon, tuš/wc s ulazom iz salona i krmene kabine. Ne znam koliko ima smisla uvoditi i u pram?ane kabine...

Nekada davno imao sam prilike jedriti na Firstu 47.7 koji je imao vodeno grijanje, sje?am se da je odli?no funkcioniralo.

jazmi

Citat: dmeter  u Srpanj 02, 2022, 08:46:57 PRIJEPODNE

Nas je ove zime grijao odli?no kineski webasto u tici. Ni žena ni djeca se nisu žalili, samo ja da je prevru?e.