Iskustva jednog po?etnika

Autor Mala od portala, Prosinac 09, 2012, 05:53:13 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

estan

Samo, ova s takima na tikovini, ta zaslužuje ?istu jedinicu, a i da je se istira vanka s broda i nju i ludog fotografa. Baš me zanima, bi li je tako postavio na haubu svog limenog ljubimca, a ovako, po tiku nekog iznajmljenog broda, tko ga j... kao da je plativši najam platio i pravo da stvara štetu.

vragec32

Bravo Estan, to vidi i tako reagira ?ovjek koji voli brodove!  anim64
Šta ona tu radi štetu, i još nam pokazuje svoje dupe?! Sram ju bilo!
Ali, ... ma ne?u! ...  :angel02

Leo

ma ljudiii  anim64
ja ovde vidim reklamu za donje krpice ono rublje ili kako talijani kažu intimo..

dakle ovo lipo pukneš u kakvu novinu, naravno muški?i otvore i zablenu se i onda žence njiove gledaju da vide u što prajci to buljidu i:

vide žemskinju na jakti, jer to je u kolektivnoj svijesti jakta a ne jedrilica, zato mora biti velika i ulaštena..
izabrali su jedrilicu a ne neku oktansku ljubimcu zato jer se iz oteg kokepita bolje vidi i na slikamin je jasnije da je žemskinja na komandu od oteg broda.
Zna?i:
jakta = luksuz, bogatstvo mo?
oto kolo u rukamin = upravljanje, držanje sudbine u svojim rukamin, odlu?uje sama niki joj ne?e popovat i solit pamet
raskre?ila se da pokaže da je provela cilu zimu u otu vražju teretanu, zmiju prigrizli kako su skupi kaj da ti daju pripelice a ne da te gonjau ki grišnu dušu.

E sad ima oti takin (en ti nediljice skoron je pribila gnjate priko one vergulaste daske za u?)da bolje pokaže svoj trud i muku a i da boljen mi gledamo, a hanume se zalete u butigu.

Ukratko papci a i vi telice što buljite, tr?te u butigu kupit ve krpce pa ?ete imat to uživo !!!

Oprostite na ot -u al me slika nagnala

baj d'vej sigurno je netko izdao brod i trebao ga pregledat (oni tipovi što ti pri predaju prelete brzinom svjetlosti a pri preuzimanju kontrolira jel ima šporkice u onom prokletom mrtvom kantunu ru?ke te?e) ali bojim se da je za vrime snimanja bia cilo vrime tu i da mu ni na kraj pameti bilo gledat tikovinu a i ako je gleda vidia je take pa gori,, :angel02

estan

Ja isto volim vidit lipu žensku guicu, ali sve mora biti u skladu i na mjestu. Ve? mi kupa?i kostim ne ide s takima (to je u takvom neskaladu da tu kombinaciju ne opravdavaju nikakvi razlozi prljave mašte, a meni je osobno puno više sexy cura koja je normalno bosa u kupa?em kostimu), a u?i na brod s takvom obu?om za mene je zlo?in protiv broda, i znak velike neprijstojnosti i potpune bezobzirnosti.

more

Eee moj trezveni estane! Ja tako nisko do taka se još nisam uspio spustiti. Ma koga briga za tikovinu. Takva bi meni trebala na regati. Bilo bi to lijepo flotno jedrenje! ?ak je i JNA bila ustuknula pred golom ljepoticom koja je plesala na pramcu koji se bio usmjerio ravno na topovnja?u koja je blokirala rije?ku luku. Naime, plovi ?arteraš uz obalu i najednom skrene prema topovnja?i. Zamislite kakve su misli tada komandantu prolazile glavom. Što ?initi? ?arteraš ne uvažava svjetlosne signale, niti ga dim zapaljenih motora ne plaši. Pucat? Ali na golu mladu ženu koja pleše i još je zacijelo švabica! Ajme kakva novinarska buka i politi?ka bruka! Pomaknuti se sa ratnog položaja? Ne?asno za JNA. Približiti se i izložiti se opasnosti diverzije? Opet ne? Ja sam to uzbu?en promatrao s mojim vrlo jakim dalekozorom (60x). I kako je stvar završila? Jahta je ipak skrenula i ljepotica je mahanjemi  i plešu?i pozdravljala posadu koja možda mjesecima nije koraknula kopnom.

estan

Ko zna, možda ih je pola pomrlo od infarkta. Trebala je dobiti neki orden od barba Frane za taj podvig.

trifida1

mislim da bi se svaki po?etnik trebao baciti u vatru sa iskusnim kormilarom(regatijerem) na par regata... ch07 odvojiti iz glave sve nau?eno(ne spominjati capu teoretski nau?eno),i krasti prakti?no znanje u tišini...  ch07...jer treba biti svjestan, da nakon odvezivanja cima s mola prestaju kopnene uzance-po?inju pomorske; i onaj tko je za timunom do vezivanja barke, je neprikosnoveni cappo!  anim37 ovo je ,naravno još extremnije u regatnom na?inu jedrenja;
Me?utim... :angel02  :angel02  pravi je cappo, kormilar koji je temeljem znanja i iskustva jednakiji od jednakih,a ne ,,najpametniji,, optere?en egom...koji ?e svoja iskustvena znanja podijeliti sa posadom!
  Dobru i uspješnu plovidbu jedrilice, ?ine posada(ponaosob),sama jedrilica i kormilar koji ?e sve to usaglasiti... :bighug:
T

Strici

Citat: estan  u Prosinac 17, 2012, 12:46:09 POSLIJEPODNE
Ja isto volim vidit lipu žensku guicu, ali sve mora biti u skladu i na mjestu. Ve? mi kupa?i kostim ne ide s takima (to je u takvom neskaladu da tu kombinaciju ne opravdavaju nikakvi razlozi prljave mašte, a meni je osobno puno više sexy cura koja je normalno bosa u kupa?em kostimu), a u?i na brod s takvom obu?om za mene je zlo?in protiv broda, i znak velike neprijstojnosti i potpune bezobzirnosti.
Estane, sjedi. ?ista petica. Ko je uporan dogura i do nje; petice mislim, ne ove štikline. Imamo ama u dlake isti ukus.
Te ga?e šta se urezuju u guzu nisu ama ni O seksi. Meni nema ljepšega za vidjeti žensku u lijepom bikiniju ili badekostimu. Onako onda guštaš kakva je ispod. Ovako raskre?ena isto ko da je i gola, meni nezanimljiva. A pored ima izgleda i štikle. Ovo nije ukusno ni za reklamu Severini. :fish:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

more

Strici, ipak te one štikle mu?e! Mene tek toliko koliko bi mi u tikovini u?inile udubine za koje ja  ženi ne bi imao neko suvislo objašnjenje. Pri?a o po?etnici možda bi prošla! bubis5368

estan

Puno smo odlutali od teme, ali meni takva po?etnica ne bi na brod, jer mi bi mi odmah bilo jasno da nije došla u?iti jedrit. A, nekako ne vjerujem da je kod mene došla i zbog ne?eg drugog, a i da je ne interesira me. Nije moj tip. Što se žene ti?e, ionako joj ne želim ništa lagati i skrivati, pa je to još jedan razlog više zašto mi takva na brodu nije potrebna, taman i kad bi bila moj tip. A, koja ozbiljno misli u?it jedrit, možda bolje da ode kod Morea ili Štibre pa da nau?i i koju regatnu caku. Ja sam za više mirno i polako.