Iskustva jednog po?etnika

Autor Mala od portala, Prosinac 09, 2012, 05:53:13 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

grancipor

Koji ste vi pokvarenjaci. Odmah drvljem i kamenjem po curi.  :nono:  Pa ljudi moji, cura jednostavno nije upoznata sa uzancama na brodicama.
Evo, javljam se dragovoljno, slobodno je uputite na mene. Sve ?u joj lijepo objasniti: što se smije a što ne smije na barci. Jam?im da ?e nakon vrlo kratkog vremena, skakutati po provi bez tih grdih peta i bez onih grdih ga?a (strici).  :evil4: A da o držanju timuna ili škote da ne pri?amo...  :tongue5:
Može?  :angel9:
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

more

Mala od portala

?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Leo

Decki, momci, ljudi da ne kazem jedrilicari :) :)
Od kako je na ovu temu ustiklio gorenavedeni par stikli sa svim pratecim atributima i kolateralnim posljedicama cini mi se da smo u diskusiji samo mi koji smo od one pjesmice "doziiiivjetiiii stooootuuu" pregrmili polovicu, e sad to me zabrinjava jer je razgovor krenuo u onom pubertetskom ili gore ranopubertetskom stilu.
Zbunjuje me da li to znaci ulazak u novi pubertet, ili gore regresiju ???
Sad bi ovdje isao set zbunjeno zabrinutih pomalo napaljenih smajlica ali pisem s mobitela pa nista.
A da pokusamo laganom viradom vratiti brod u kurs jer je ocigledno da ga je miss stiklica neovisno o odlucnom drzanju timuna cvrstom uporistu i pogledu u daljinu odvela u krivom smjeru?
Zapravo brod nije ni molao cime pa bi jednostavno trebalo krenut :D

traktor

Leo, kakav to pogresan kurs? Pa kurs je super. Ne mogu zamisliti ljepsiji  kurs. Prije bi rekao da je pogresan tvoj (dis) kurs. Smatram da je kurs izvrstan i da ni curu ni stikle ne treba kritizirati . Grancijevski  pristup. Ako se mene pita sto manje teorije. A ako se brod previse ljulja drzis se cvrsto za stikle :tongue11:

more

Onaj koji ne može istovjetiti jedrilicu i ženu neka ode u ribare! :love3:

Strici

Nemora se uvjek držati teme ko pijan plota. Nemora se biti strogo uniformiran :nono:. A tema se može kasnije o?istiti i objediniti, tako da zainteresirani po temi netrebaju sve odreda ?itati, što bi neko pametan, spretan i snalažljiv kasnije mogao napraviti. Važno je da i mi koji smo u?esnici imamo „gaudi“ i malo razonode. To oživljava forum i mislim da tako treba i dalje biti. :occasion14:
Ina?e ja sam svojim zadnjim zanimanjem bio i u „Werbungu“ iliti u EPP-u, i iako sam i od toga živio, neni je takav na?in reklame bar za mene preprimitivan; daleko od toga da motiv nije oku ugodan. Eto ja gledam na takvo što drugim o?ima. :evil4:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

vesna2011

Svima je vama lako, no meni nije, ja sam se prvo zaljubila u more i brod, a kasnije i u kapetana  :love10:
Nije hodao ni gol, ni u tangama,  ni u štiklama, ali su okice bježale, njemu dugo, a onda i meni, dok smo shvatiuli prošlo je par godina ...  :nike:.

Nakon što je ?esto i meni i drugima pokazivao  galamom da odem tamo i dignem ono tamo crveno, ja sam prvo slušala, a onda mi je komunikacija toga tipa dosadila i ja mu rekla da idem poslom nekuda, a ljepo otišla u ANU i nau?ila što je ono tamo crveno.  E sada se razgovara sa poštovanjem, i nema galame. Cilj dosegnut. 

No iznenadjenje je bilo da ima ljudi na brodu koji ne galame i ne vi?u, nego ljepo objasne, što je i kada za ?initi i kako se što zove, jest da je sve to potrajalo, ali ljubav je ostala, ja nau?ila puno, i uz to upoznala ljude koji su jako jako dragi, a svi redom inficirani jedrenjem :) 

To je samo jedna od situacija, ima ih ali vidim da nitko ne prati kurs prvog posta  :toothy9:

estan

Znaš onu dje?ju, tko se tu?e taj se voli. Sad, nije baš da se tu?ete, mogu re?i i tu?emo, ve? se sva?ate/sva?amo. Dobro sam zapamtio jednu situaciju, kada sam jednom prijatelju dovezao ženu, nakon dužeg puta koji smo zajedno proputovali. Žena ni pet ni šest, nego odmah izvještaj mužu gdje smo se i oko ?ega sva?ali putem. Kad je muž to ?uo, odmah je komentirao da smo mu sumnjivi jer se sva?amo. Kaže, da se nismo sva?ali, bio bi miran, a ovako ne zna šta da misli i šta je bilo me?u nama. :argue: :argue: :love3: :love3: