Nevera i kako je preživjeti

Autor Mala od portala, Prosinac 09, 2012, 06:14:26 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

more

A kako preživjeti bez radara u magli  a da nas ne izbriše kakva broduskara?!!!

estan

Citat: vragec32  u Prosinac 14, 2012, 11:11:29 PRIJEPODNE
Znaš da naši ljudi, ali i novinari, vole bombasti?ne naslove! :)
Ha, ha, ovo je zgodno, ljudi i novinari, kao da novinari nisu ljudi, no nisam to htio re?i. ;)

Nisi htio re?i, ali si to mislio. Valjda si prije pisanja popio koju ?ašu vina, a u vinu je istina.

Mala od portala

Ovu primjedbu o novinarima kao da nisam ?ula!   

A i ovo "šefica" nekako me štrecne, Štrici 

Elem, ma meni se uop?e ne ?ini da je to pretjerano. Evo, gledam baš danas stranicu "Otvorenog mora" na sajtu Slobodne Dalmacije. Tamo veliki naslov vrišti:  "Ostati pribran zna?i ostati živ", a u ?lanku Stipani?ev pri?a o na?inima preživljavanja u neverama i na olujnome moru.
Dakle, nije novinarsko pretjerivanje. Više realnost.

?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

vragec32

Ideeeeš ... koji smajli?i! A gdje se oni skrivaju? Ho?u i ja takve!  :'(

more

Stara gardo ne uznemiravajte našu malu koja nas je izvukla na površinu!

Strici

He, he, Slobodna Dalmacija, he, he. A to je napisao opet novinar. A i za mene jednom napisali, ponešto, ne loše, a da me niko ništa nije ni pitao. A istina daleko na vidiku. Dobro znam svu tu branšu, pa do rije?i odobravam Vragecu anim64
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Citat: more  u Prosinac 14, 2012, 11:38:22 PRIJEPODNE
A kako preživjeti bez radara u magli  a da nas ne izbriše kakva broduskara?!!!

Puhati, stara mornar?ino, puhati i izme?u toga o?enašek moliti kctu75
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Citat: Mala od portala  u Prosinac 14, 2012, 02:01:58 POSLIJEPODNE

A i ovo "šefica" nekako me štrecne, Štrici 

Dobro šefe :angel02 Onda Cujica; moja Cujica. Tako ja iz milja nekom tepam koga jako volim  :angel9:

Mala od portala

Citat: Strici  u Prosinac 14, 2012, 05:49:54 POSLIJEPODNE
Dobro šefe :angel02 Onda Cujica; moja Cujica. Tako ja iz milja nekom tepam koga jako volim kctu75

Štrici   
Valjda se ostali forumaši ne?e uvrijediti.... anim64

More, ova mala ima malo više godina nego ova zgodna cura na brodu, ali joj u svakom slu?aju volje ne manjka. A znanje ?emo ve? prikupiti...
A vrageca moram razo?arati, ovi smajli?i su iz neke stare rezerve koju ve? dugo imam na Photobucketu, a koju sam skupljala godinama. I rado bi ih prepustila forumu, no bojim se da ih ne smijemo koristiti jer bismo time prekršili autorska prava.
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

more

More, ova mala ima malo više godina nego ova zgodna cura na brodu, ali joj u svakom slu?aju volje ne manjka.

Po pokazanom duhu, ja Vas ovakvu zamišljam!