Antifouling

Autor sottoventin, Prosinac 25, 2012, 10:30:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

more

Opazio sam i to da isti antifouling premaz na Al i Bz propeleru ima razli?ito djelovanje. Na Al propeli (gliser) ono u?inkovitije djeluje. Kako navodi Jazavac, kada je vrijeme kupanja, taj je problem lako rješiv špatulom.

vdusevic

Kad je vrijeme kupanja, ?iš?enje propelera mi spada u redne brojeve, znaš ve?: 1.sidrenje,2.provjera sidra, 3.pozdrav osovini i eventualno ?iš?enje propele  4. pregled trupa i cinkova...Zima mi je problem a ?ini se da ?e rješenje morati biti ronila?ko odijelo  :whip2: u more

more

Ne bi sada zbog toga ušao u more, jer nije toga vrijedno. Ne vjerujem da sada puno koristiš barku. Ljepše je gledati maškerice i grijati se kuhanim vinom.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dcP2mdnYbcw#

Strici

:angel4:Napisati iotštampati se može sve na svijetu. Treba se više znati pa onda pomalo vjerovati. :evil4:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

vdusevic

Citat: more  u Siječanj 12, 2013, 11:11:42 POSLIJEPODNE
Ne bi sada zbog toga ušao u more, jer nije toga vrijedno. Ne vjerujem da sada puno koristiš barku. Ljepše je gledati maškerice i grijati se kuhanim vinom.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dcP2mdnYbcw#
Ne mislim nadalje polemizirati o ovome. Kuhano vino mi paše posebno na moru a isprobat ?u sve što mogu da si riješim propelu obraštanja. Budem li uspio, javim vam pa...

vesna2011

..... Uostalom, ne treba vam boljeg dokaza za takvu tvdrnju od onoga što je netko od forumaša upravo nedavno napisao u jednom postu, u kojem je rekao kako mu ide na živce kad sluša vlasnike motornjaka koji jedino pri?aju o tome koliko su goriva potrošili od to?ke A do to?ke B i gdje su sve tankali.....

Uvijek onaj sa malim pri?a da ima velikog :)) Tako i motornjaci, oni ne znaju što je more i ne vole more i ne razumiju more... Samo je veli?ina važna ! A taktika ?

..... A tko normalan daje vlastitu ženu nekome drugom da je "servisira" i održava?.....

Onaj koji ima ili para ili ljubavnicu :)  :evil4:

estan

Nevjerojatno, vidim slike kad se odlogiram, a kada sam logiran, nema ih nigdje. :pottytrain2: :angry4: :BangHead: :sad3: :violent1:

Strici

:icon_joker: Pa onda prvo gledaj slike, pa kad ih pogledaš onda se pologiraj. :laughing7:
Nego da se bar vide ove ostale, ali ni to neide kako treba. Pitam se a zašto koristiti te sumnjive i nadasve komplicirane servere. Tu se tako lako dobije svašta pored najmanje svojih slika. Vjerujem virusi programirani, ja tvoje slike više ne otvaram ni slu?ajno, a ostalim savjetujem vrlo oprezno sa tim serverom za ubacivanje slika. :icon_scratch:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

estan

Ja neko vrijeme koristim taj postimage, na ne?iji savjet ovdje s foruma, i nemam nikakvih problema. Kompjuteri su mi ?isti od virusa. Što se svakakvih drugih slika ti?e, stisne se opcija family safe i nema problema sa onim sisatima, guzatima itd.

Strici

Citat: estan  u Siječanj 16, 2013, 10:15:58 PRIJEPODNE
Ja neko vrijeme koristim taj postimage, na ne?iji savjet ovdje s foruma, i nemam nikakvih problema. Kompjuteri su mi ?isti od virusa. Što se svakakvih drugih slika ti?e, stisne se opcija family safe i nema problema sa onim sisatima, guzatima itd.

Ja sam dosta svojeglav, i kad vidim da je nešto komplicirano i da moram izbacivati neke sadržaje, ja jednostavno tamo više ne diram. Ili kao ovo zadnje gdje ima ogromno puno slika, ja jednom otvorio, i više mi ne pada na pamet ponovno otvarati. ?esto radim sa USB internetom i pojede mi skupi kapacitet, a slike sli?ne, pa ih i ne gledam sve od reda. :angel4: