More u fotoaparatu

Autor Mala od portala, Prosinac 26, 2012, 04:04:51 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Leo

Leo

Leo

nije direktno vezano za more... ili možda i više nego što se to na prvi pogled ?ini..
lunske masline:

jazavac

Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

jazavac

Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

Leo

evo par zadarskih, iz luke, grada:
Ljepotica stisnuta izme?u plove?ih bojlera, šumpreša i ostale plutaju?e bijele tehnike

u novom ruhu

plime (ljudi) i oseka (mora)

nije morska a pošto an?eo kad je na poslu pokazuje smjer vjetra zabilježen je u šetnji gradskim krovovima

Leo

Leo

evo par slika, moram priznat da me magla dobro namu?ila, recimo da sam sa izradom slika s maglom još podosta "u magli"   :BangHead:
most kod odmorišta Krka, A1

pogled na Vransko jezero

par iz Šibenika, pod oblacima i povremenom kišom:

pogled sa vidilice iznad Draga, (kraj Murtera, Kornati, Pašman)

Strici

J... ga, ja kad samo pro?itam naslov teme, meni se smrkne. Iako mi se motivi na slikama jako svi?aju.
Izgubio dva skupocjena fotoaparata jer je u njih ušlo more. :laughing7:
Leo ona dizalica je ko šaka u oko!!!
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!