Tu sam bio, sidrio, preno?io, kupali se, prošao pored, boravim

Autor Strici, Veljača 14, 2013, 09:56:17 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

traktor

Kod mene i je problem što kažem u facu jer nemam takta. O?e do? i tvoja muda?  Tvoje prezime i ime nama ništa ne zna?i nego onima koji te znaju.

Kantafig

Citat: traktor  u Ožujak 14, 2020, 06:45:28 POSLIJEPODNE
Kod mene i je problem što kažem u facu jer nemam takta. O?e do? i tvoja muda?  Tvoje prezime i ime nama ništa ne zna?i nego onima koji te znaju.

Ja sam ti svoje napiso, a ti kako hoces. Ako se ne javis, a vidim tu karampanu ili mi neko rece da si tamo nedje docu do karampane i vidjet jesi tamo da popricamo ko ljudi.

A ti Rambo, kad si toliki frajer sa mudima, ako mislis da blefiram i da se anonimno kurcim iza monitora, sto englezi recu..."try me"

Maestral

pero

Nek se ljudi u ovoj teškoj situaciji ispuše ,ili prebacit na ispušni ventil .

Strici

Citat: traktor  u Ožujak 13, 2020, 10:35:27 POSLIJEPODNE
...nisam nikad bio u timu koji to radi, oni to rade ozbiljno a ja za to nisam imao znanje i stru?nost.

Vidiš  Traktore koliko su Niskozemci zaostali u tome. Tamo to zvani?no ozakonjeno, trebaju raditi doktorske ekipe posebno stru?ni.
U Austriji to nije ozakonjeno, ali sestra Waltraud je nekoliko desetaka nesretnika poslala „blizu bogu u krevet“, tako nekako se onda ovdje za taj ?in govorilo.
I to su radile tada nekoliko godina, a tek prije 31 godinu je otkrivenoo.
Imale su i poseban tretman (nije bila sama), takozvana „Mundhigijena“ iliti „usna higijena). Ali i druge, vjerojatno i inekcijama (inzulin i  ..?)
Pa si samo zamisli jesu sestre, ali nemaju fakulteta, a u?inak isti kao i kod studiranih holandeških doktora. :laughing7:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!