Tko je , što je ili odakle je fotografirano

Autor level gaga, Svibanj 20, 2013, 10:14:56 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vragec32

Slika 3 - Primošten ... no izgleda stvarno davno.
Najviše zavarava to što je fotkano s niske razine (broda), nema osje?aja kako mjesto "raste", uzdiže se, prema središtu poluotoka (crkvi koje nema na fotki),
vidi se samo prvi-drugi red ku?a. Interesantno jer se ?ini kao neko skoro ravno mjesto što Primošten nikako nije!

jazavac

Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

vragec32

Strici

Da vidim stavljate brojke. Mislim da bi to bilo dobro, jer brojim, pa neznam kojim redom brojati, no ako Vragec misli da je oo3 stara slika; nije. Slikano je kolovoza 2010. I slikano je na metar od mora. Ali kuteva prema objektu može biti jako puno. :laughing7:
Ona druga slika, gdje Estan o njoj pri?a, ona je dosta stara. Ali na Visu sigurno nije snimljena. To jedino što mogu re?, jer dalje od Hvara mislim da tada nisam bio. (na Vis se nije smjelo)
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Strici

Evo stavljam još jednu. Ima i ona godina, ali se principijelno nije puno promijenilo. Nema vinograda gdje smo brali grož?e (iz kojeg sam slikao), kad nas baš niko nije vidio. Ali samo grozd dva. :laughing7:
I u uvali na desno je sada ribogojilište, ali se to tako i tako ne vidi. A kad izbrojim koja bi to slika bila, stavit ?u pod nju broj :thumbsup:

slika oo7
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

level gaga

To?no za 0005  jazavac ! (otok od pjeska SUSAK)
Jazavac prednja?i za sada po broju to?nih odgovora.   ^-^
Istra: Brod na moru, a sidro mu je ?i?arija

level gaga

jazavac

0008

Preba?eno ovdje:
http://nautica-portal.com/forum/index.php?topic=5504.new#new

Pa tamo možete staviti i potencijalne odgovore
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

level gaga

Baš me interesira gdje je ova prekrasna uvala?

kiba

Evo i od  mene jedna zagonetna lokacija......0009