SAILING TACTICIAN_ANDROID_BETA

Autor vragec32, Lipanj 11, 2013, 01:56:45 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

vragec32

Ja do sada nisam naišao na ništa bolje i grafi?ki ljepše :)  (za ovu namjenu a za telefone)
Ne želim opisivati program, "slike ekrana" govore same za sebe, o izgledu i mogu?nostima.
Svakako preporu?am za "skinuti" s "Trg. Play"-a pa malo isprobati (ako imate pametni Android)
Uskoro ?e se pojaviti i varijanta (ako ve? nije) i za iPhon-e.
Samo napomena, program je za pametne telefone (ili Tablete?), u Beti i radit ?e vam negdje do jeseni, zime,
ne sje?am se što je pisalo do kojeg mjeseca.

Komplicirano mi je stavljati pojedina?no slikice pa pogledajte na samom kraju ove stranice Screenshot-ove:
https://plus.google.com/photos/103914064594143065141/albums/5283770579632902129?banner=pwa

Najjednostavnije da ga potražite kao Sailing Tactician Free Beta, instalirate, isprobate ... ne?e vam biti žao.

No ipak, npr, jedan-dva-tri ... screenshot-a od njih podosta:

jazavac

Dali ima kartu u koju možeš ucrtati pozicije bova i sl i da onda može ra?unati VMG?
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN

vragec32

Citat: jazavac  u Lipanj 11, 2013, 02:54:13 POSLIJEPODNE
Dali ima kartu u koju možeš ucrtati pozicije bova i sl i da onda može ra?unati VMG?
Postoji mogu?nost no, jasno, nema svoje karte ve? ih skida s Google-a
Da li ga se da nekako integrirati s nekim od (u telefonu) postoje?ih programa za navigaciju (npr. Navionics za Android),
ne znam, nisam dovoljno istraživao. Mislim da ne ... ali treba vidjeti.
Poziviju bove možeš zadati i prema koordinatama, prema udaljenosti i azimutu od svoje pozicije ... više je toga.
Ako imaš vremena, probaj ... ja sam ove dane u velikoj gužvi pa ne stignem, samo sam dao informaciju.
Zabavljajte se tko stigne. :)

Samo za Jazavca:  :)
Na prvom Screenshot-u ti je ekran s brzinom preko dna i VMG i u dnu vrijeme jedrenja (do starta, a kasnije poslije starta)
Naravno, svako od tih polja može se mijenjati postaviti to želiš da ti pokazuje
(od brojnih mogu?nosti: kursa, vjetra, ETE, VMG prema vjetru ...)

Na drugom opcije/mogu?nosti odre?ivanja pozicije bove.

vragec32

A karte mogu biti (Google) satelitske ili oine "obi?ne, atlas karte - ne znam kako se te zovu)

... ali da se može "snimiti" i kurenat   :thumbsup: