Sretan Uskrs svim forumašima

Autor Mala od portala, Travanj 20, 2014, 10:33:06 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mala od portala

Sretan Uskrs svim forumašima i njihovim obiteljima 
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Eventum

Damir s

Sretan uskrs zelimo vam nas dvoje uz puno zdravlja i malo srece nek vas prati.
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

kompica

Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

Strici

Ustvari nije da sam taj koji brzo, ako uop?e reagira na ?estitke, dobrodošlice i sli?no, ali mi je neugodno kad vidim da skoro nitko ne reagira na Uskršnju ?estitku naše Sandre. Zato se javljam i zahvaljujem, želim isto njoj i svim drugima, usput, ne ?estitka, nego slika mog Štrici Boduli?a, koji stvarno sjedi na Uskršnjim jajima.
Boduli? je dodatak imenu jer je ro?jeni Bodul. Ro?en i uhva?en na Brusniku, a na Splitski pazar stigao "kumicom" iz Supetra. Dakle dupli Bodul. :thumbsup:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Damir s

Sretan USKRS svim forumasima

Evo ako netko zeli procitati nesto, mozda nadje interesantan clanak za sebe:

https://issuu.com/cruisingclub/docs/2019_voyages_for_issuu/6
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Maestral

Strici

Meni je neugodno jer se stalno javljam, a i jer nisam baš neki veliki ?estitar, fejsbuk organski ne podnosim, pa se ovdje zahvaljujem na ?estitci i uzvra?am, tebi, ostali tako i tako ne obadavaju ovdje što pisati, ali i njima; "Sretan Uskrs"!
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

kompica

Ovako smo mi marendali danas.
Sretan Uskrs.
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

Strici

Lijepo za vidjeti, ali i guštati. :hello2: Bravo, jer mnogi si sigurno ne bi (ili nisu) uzeli toliko truda sve nabaviti i aranžirati za vjerojatno malo dana na brodu. :thumbsup: