Tradicijski materijali

Autor pelig, Veljača 13, 2015, 10:20:31 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Strici

Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Damir s

Ne znam kada dodjemo dolje poslati su sliku :wave:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

pero

Citat: Strici  u Ožujak 02, 2020, 05:08:28 POSLIJEPODNE
Sveisto, ali: "a tko je stvarno izgradio one lijepe lu?ice i mola po Jadranu, slika koja i danas dominira?"
I to bez da ja ho?u ili bih volio ?uti da je to bila Monarhija.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/pismo-franji-josipu-dragi-care-znao-si-nas-bolje-od-nas-samih/2162285.aspx

traktor

Vje?na dilema jesu li kolonizatori pomogli ili odmogli domorocima :icon_scratch:. Poznate su mi diskusije s niskozemcima. U svakom slu?aju Vranjo je gradio za monarhiju po principu ne laje pas zbog sela. Sli?no ko danas Strabag, Erste ili A1 :toothy9:

Strici

Citat: traktor  u Ožujak 05, 2020, 01:38:08 POSLIJEPODNE
U svakom slu?aju Vranjo je gradio za monarhiju po principu ne laje pas zbog sela. :toothy9:

Ne samo, po svemu mu je Ban Jela?i? bio otac. Prije se o tome dosta pri?alo. Mnoge ?injenice na to ukazuju, a najviše inteligencija Kajzera , jer njegov“službeni“ otac je daleko od toga bio,

Kao mladac

A na osobnu Francovu inicijativu i se ostarijeli Ban i oženio :thumbsup:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

Kantafig

Ban pedofil bio dobar yebac. Jelacic bio 51 godinu kad je ozenio 16 godisnju djevojcicu i jos k tome imao sifilis.
Nista cudno, nije bio jedini od staraca za koje su se djevojke morale udavati. KC je smatrala da je djevojcica od 12 godina zrela za udaju.

estan

Tako nekako.  Inace imao sam pasaru sa rebrima od murve. Nikada nijedno nije sagnjijalo niti napuklo,  a kamo li puklo.