Owner manual

Autor kompica, Ožujak 13, 2016, 03:26:09 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kompica

Trebao bi mi owner manual za jedrilicu Dufour Gib'Sea 33 2001 godina. Znaci nekakav link gdje se moze skinut ili ako neko ima za prodat, posudit, kopirat. Bilo sta. Poslao sam mail u tvornicu Dufour direktno u Francusku 2 puta ali se nisu udostojili ni odgovorit. Probao sam kontaktirat njihovog zastupnika u HR i on se vrlo ljubazno ponudio da ce zatrazit od njih direktno ali ni njemu se nisu javili sa nekakvom povratnom informacijom. Probao sam na ebayu ali ga nema ni tamo.
Ajde pomagajte valjda ima neko kakvu ideju.
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Damir s

Mozda netko ima  owners manual Dufour Gib'Sea 33 2001 godina  kompica ga trazi kako je nekada bilo dosta tih kod nas u carteru mozda ima koju kopiju kod kuce ili zna nekoga da posjeduje pa da pomognemo kompica. Ja prekopao sve trazilice ali nista se ne nalazi u vezi owners manuala.
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Damir s

Ja sam ti isto tako prosao sa mojim Jeanneau Sunshine nisu mi isto tako odgovorili kao ni dizajner koji je projektirao brod Tony Castro, trazio sam neke informacije od Yanmara , nisam dobio isto tako odgovor ? Izgleda da je danas u svijetu tako, jos nekako ako imas nesto novije onda se nadje ali ako je nesto 20 pa na gore godina zaboravi na podupiranje od strane proizvodjaca, oni gledaju samo kako bi sto vise i sto skuplje prodali to sto prizvode ili imaju na skladistu. Za svu srecu za LUCKYja sam nasao sve sto mi treba na internetu ai i tu je isto tako jak forum od JEANNEAUa ali na forumu za Dufour Gib'Sea 33 2001 godina  ima nesto na francuskom ali jako malo i to je staro.