Kupujem jedrilicu 6-8 m

Autor MarinaRI, Lipanj 19, 2017, 05:31:21 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mala od portala

Sretno, MarinaRI, i dobro more.  :hello2:

Ilovik apsolutno izbjegavati - skup k'o vrag! - jedino što je zanimljivo preploviti kanalom i guštati u dojmu. Samo što valja ra?unati na gužvu. A predlažem uvalu Krivica (Lošinj, južna strana), Artatore (na ulazu u  Veli Lošinj), Unije (uvala Mara?ol) ili uvala u samom mjestu, Punta križa (Cres, jugoistok) i posebnu divotu - uvalu Kamenjak na ulazu u Medulinski zaljev. Jedino što su u ovo vrijeme, po?etkom kolovoza, sva ta mjesta pretrpana. Ali za manju jedrilicu kakva je vaša uvijek ?e se na?i mjesta dublje u uvali.
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

neptun

Cestitke za kupovinu,
ja imam jedrilicu slicne velicine i za sad mi ne pada na pamet da je menjam.po nekad pomislim da   bi trebalo kupiti veci brod,al kad vidim koliko se stvar komplikuje sa odrzavanjem vezom,zimovnikom...odustajem.

estan

Lijepa jedrilica, svaka ?ast. Mislim da je to bolje rješenje, manja, ali kako treba, jer što je ve?a, a nije baš sve cakum pakum, to je i ve?a rupa bez dna.

MarinaRI

Citat: Mala od portala  u Srpanj 31, 2017, 11:50:56 PRIJEPODNE
Sretno, MarinaRI, i dobro more.  :hello2:

Ilovik apsolutno izbjegavati - skup k'o vrag! - jedino što je zanimljivo preploviti kanalom i guštati u dojmu. Samo što valja ra?unati na gužvu. A predlažem uvalu Krivica (Lošinj, južna strana), Artatore (na ulazu u  Veli Lošinj), Unije (uvala Mara?ol) ili uvala u samom mjestu, Punta križa (Cres, jugoistok) i posebnu divotu - uvalu Kamenjak na ulazu u Medulinski zaljev. Jedino što su u ovo vrijeme, po?etkom kolovoza, sva ta mjesta pretrpana. Ali za manju jedrilicu kakva je vaša uvijek ?e se na?i mjesta dublje u uvali.

Hvala na dobrim zeljama i prijedlozima. U Ilovik idemo jer imamo prijatelje, tu vec par godina ljetujemo. Krivica je bila pun pogodak! Bili sinoc tamo a kako zovu neku neveru ned/ pon mozda se i vratimo jer je predivna i sigurna. Unije smo isli u grad Unije, nije nas se bas dojmilo, ali drago mi je da smo bili. Drugi put Maracol, sto posto.

MarinaRI

Neptun & Estan, hvala i slazem se. Idealna velicina za nas. Komotna, okretna i manje problema.