?iscenje Podmorja

Autor pero, Listopad 16, 2017, 01:45:55 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Strici

Pjer, nije to zbog mene otvorena tema. To je tema aktualnija nego je ikada bilo, to je tema koju svaki iole ozbiljniji forum ima, ili bi morao imati. To je tema u kojoj se može više pisati, javljati se i pokazivati ?ega sve na moru i okolici ima, nego sve naše pisancije zajedno. To je tema aktualnija nego je to ikada bilo, a tko to ne kapira, taj ....
To je tema u kojoj svi vi više možete napisati nego sada ja, jer ja više ne plovim niti sam na moru prisutan; nažalost,  pa aktualno više i ne vidim, a to ne zna?i da se ne?u javljati.
Telaš?ica, sada nedavno naprimjer, samo je jedna od mnogih tema u tom smjeru, a da nitko ama ni slovca da je spomenuo. A mi smo kao neki ljubitelji prirode i mora. :icon_scratch:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

pero

Citat: Strici  u Listopad 16, 2017, 08:24:47 POSLIJEPODNE
To je tema u kojoj se može više pisati, javljati se i pokazivati ?ega sve na moru i okolici ima, nego sve naše pisancije zajedno. To je tema aktualnija nego je to ikada bilo, a tko to ne kapira, taj ....
Strici,
vecinu ovdi na forumu ne interesira Ekologija nimalo,nazalost  :sign16:
Osobna korist im je na prvome mistu,bilo materjalna ili neka druga  :dontknow:
Pogledaj koliko je puta tema procitana pa ce ti bitio jasno,a koliko postova je napisano !

Groff

Evo ja, ne hitan smete va more nego ih donesen sobun doma i hitin va baju. Bakara?ko podmorje se je ?istilo i ovo leto.

pero

Groff  :thumbsup:
Sam si napisa da se Bakara?ko podmorje cistilo i  ovo lito,znaci baca se stalno smece i ... u more.
Takve akcije su posvuda po Jadranu organizirane po raznoraznim klubovima a i od mjestana ,inace  :dontknow:

estan

Osobno sam u?estvovao u nekim akcijama i mogu re?i da je pravo ?udo šta sve ljudi bacaju u more. Da se razumijemo, puno toga ne ugrožava život u moru pa samim time se ne radi o ekološkom problemu, ve? o problemu nekulture i to teške. Nažalost, ima puno toga šta se golim okom ne vidi, a stvarno je ekološki problem, tj toksi?no je i ugrožava organizme koji su bitni za održavanje lanca prehrane i samim tim preživljavanje mnogih vrsta koje žive u moru.

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)