A šta re? na ovo...

Autor pero, Listopad 16, 2017, 06:58:04 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pero

Citat: traktor  u Kolovoz 06, 2018, 07:28:03 PRIJEPODNE
dno valice sam ocistio od jednog frizidera i jedne peci koji tamo ocito stajali desecima godina

Pohvala gospodinu Josu Perkovicu i njegovom plovilu Hreko na ekoloskoj akciji ciscenja dalmatinskih otoka od bacenih frizidera,kuhala i ....!
Lipo  bi bilo i vidjeti slike poslje ciscenja i odvoza toga frizidera i peci ,nadam se da ce ih postaviti da i ostali vide i sljede njegovo djelo  :thumbsup:

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

traktor

Tko o ?emu Mirko o (u) fekalijama :icon_smile:

Damir s

Ajde Dr Joso  pa sto nisi perotu  objasnio kako si sanirao ovaj glomazni otpad na otoku tako da i drugi mogu koristiti prema tvojem iskustvu a sada skaces na mene :laughing7: Objasni ti nama kako Hreko ima sistem za odlaganje kakice i gdje ju ispumpavas :icon_scratch:, Jer kad kuha ti bratic Domagoj onda kakice ima na pretek  :angel4:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Strici

Kad ve? o otpadu po obali, tu sam vrlo "senzibilan", pa moram pokazati kako sam ja to radio, iako sam ve? negdje pokazao:

Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

traktor

Dr Mirko hreko ima 60 L vaste tank i ja ga ispraznim na otvorenom moru jer se uglavnom tamo i smucamo. Taj tank je rijetko napuni više od tre?ine jer mi ne seremo tako puno ko ti. Pošto se uglavnom sidrimo u pripizdinama (izraz koji 'moja' žena koristi umjesto vukojebina :icon_biggrin:) to je najmanji problem. Ušate i bugve dodju na svoj gušt jer je kakica od prave ribe a kemija i papir su na hreku strogo zabranjene.

Nego kako tvoj  LUCKY Jeanneau Sunshine 38 sretnuje u Ijmuidenu?

traktor

Pola jutra sam se *****avao da ostatke peci i frizidera odnesem na obalu iza suhozida. Kako ce se to 'sanirati' neka misle oni koji su majmunu Dr josi  naplatili 3000 kuna boravisne  takse  za 4 mjeseca :laughing7: :toothy9: :blob1: :hello2: :occasion14:

Damir s

Nemam pojma moj doture kako moj LUCKY sretnuje nemam nikakvih alarma ,( znaci nema vijesti dobre vijesti) Ja sam ti dosao namo na martinje u Hr tu sam u Fuzinama sa malo vlage da nam ne fali uglavno uzivamo ne lopatamo kao ti. Bili smo sa planinarima malo u Ozlju i okolici da probamo frisko krsteno vinceko i rostiljali uz svijetlo zvijezda :laughing7:

pero

Citat: traktor  u Studeni 22, 2018, 04:49:16 POSLIJEPODNE
Pola jutra sam se *****avao da ostatke peci i frizidera odnesem na obalu iza suhozida.
Slike govore više od rije?i .

Bravo Strici  :thumbsup:

Strici

Ina?e ja sam željezo, (ako nije bilo preglomazno) odvozio , ali ?ak i teglio i što dalje potopio u duboko more. Ono ?ini moru samo dobro, a ruzina vremenom "pojede" metal.
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!