Suha odjela?

Autor Dario, Listopad 28, 2008, 08:53:58 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

marjan

Pet godina imam odjelo Marinepool i to jedno njihovih najboljih i jako sam zadovoljan. Kaže Andraž: za iste pare što košta manji mercedes dobio si najbolju opelicu. Nabavio sam je u Vrbi (Velden) u Austriji.

genoa

trebam kupiti 3 suha odijela za klince - ?izme + ona neka štoperica koja izgleda ko ru?ni sat + kape... (jel to sve ??? )
polovna do sljede?eg vikenda izgleda da ne?u uspjeti prona?i...
di ?u? podru?je od makarske do zadra sam voljna odvozit.. ako moram u Rijeku ili negdje tako onda jedino poštom...
bliže destinacije u BiH isto dolaze u obzir...

Seriola Dumerili

i ne zaboravi rukavice. Sta u klubu nitko ne prodaje?

genoa

hvala puuuno de?ki... od velike ste pomo?i...

u klubu  ne prodaje nitko - zakasnili smo jer su razmjene izvršene prije mjesec dana...
tako da moramo i? na nove...

quatrošetanta

pozdrav!

može li mi netko savjetovati koje je najbolje odijelo za 470. do sada sam uvijek jedrio u ronila?kim, i postala mi je to prava mala tortura, sad sam odlu?io kupiti pravo. samo ništa se ne kužim u ta odijela. koje mi je najbolje uzet, suho? koje marke, kako se zove taj tip?

jer kad gledam musto, ne znam pod kojim tipom da ih tražim.

i da li ?e mi trebati ljetno i zimsko?
mislim da ?e me to dokapitalizirati financijski, joj ve? mi je sad slabo...

Seriola Dumerili

Trebas dinghy drysuit. U forumu je vec pisano o tome, a spominju se Musto Gill Sandiline Gull

Dario

Musto MPX/HPX vrhunsko ali zato i kosta

Helly hansen ima takoder drysuit-e ako kupujete preko Np kartice, imate dodatan popust http://shop.hellyhansen.com/item?lang=en&sku=31701   happy0034

spich

kupio sam novo mustovo odjelo pred godinu dana, nije izdržalo tri mjeseca, po?elo je puštati oko zatvara?a (vjerojatno zbog naprezanja oko trapeza) ali su mi se i gume na nekim mjestipa po?ele raspadati. nekad davno sam imao Helly Hansen, tako?er ispred patent, i nisam imao takvih problema. tako?er sam kupio musto top, pa se 30% zaštite iznutra odljepilo, sad više nije toliko vodonepropusno. neznam dali sam dobio na lotu, ali kupio sam u rijeci kod ovlaštenog prodava?a. Moj prijedlog je Henry Loyd. sve što sam u životu kupio od njih to i danas imam u savršenom stanju. nadam se da i danas rade opremu kao i pred 20 godina

stibra

Naši Musto du?ani prodaju ?esto fake Musto robu. Tko je kriv, oni ili ih neki distributer vara, nemam pojma. Npr od 10 jakni 5 se raspadne nakon nekoliko jedrenja i onda skuzis da postoje sitni ali ipak razli?iti detalji kao druga boja konca i slicno