Slovenci preuzeli šibensko brodogradilište

Autor Maestral, Siječanj 31, 2019, 09:53:04 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

more

pelig

Meni ovo nije loša vijest. Iskra mi djeluje puno ozbiljnija firma s puno ozbiljnijim namjerama od NCP!

more

Pelig, slažem se s Tvojim mišljenjem, ali... ali gdje smo mi tu. Npr, gdje je naš Kon?ar koji je debelo konkurirao Iskri. Bravo janezi, biti ?emo vam dobre sluge. Ponizuje me do boli onaj naš koncept razvoja 3K (kuhari, konobari, kurve). Pa mi smo izgubili sve ono ?ime smo se di?ili: i hotele i brodogradnju i industriju i ..... bolje da šutim. 

kompica

Ja bi rekao da onaj koji ima "puno ozbilnije" namjere nema šta tražiti u Hr. Ovdje se dolazi uglavnom radi otima?ine. A možda i bolje da su kupili Slovenci nego neki iz Rvacke. Oni ?e morat imat barem malo respekta jer ?e biti stalno pod pove?alom medija  :happy8:
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

more

Kojeg medija? Pa oni ?e i njega kupiti, ako to još nisu u?inili!!

kompica

Citat: more  u Veljača 01, 2019, 12:03:10 POSLIJEPODNE
Kojeg medija? Pa oni ?e i njega kupiti, ako to još nisu u?inili!!
:toothy9: haha ovo spada pod crni humor.
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward

Strici

A imali smo njihov "Elan",pa kad nismo znali što s njime, naprosto im ga vratili.  :sad10:
Ne bismo se trebali previše uzbu?ivati nego kona?no kapirati gdje su naši dosezi. Barem za sada, jer se nadam da ?emo se jednom probuditi :icon_scratch:.
Nisu drugi ko zna koliko pametniji od nas, ako uop?e. Ali to što imaju znaju bolje upotrijebiti i agilniji su, to?nije nisu tako bezvoljni, bezidejni i nezainteresaniji kao što smo mi.
Ja bi onim s falšim diplomama progledao kroz prste kad bi bar ti u?inili neki pomak iz ovog sivila u zemlji, jer bar ti su za sna?i se sposobniji od mase.
Ali ipak svatko ima ono što si je izabrao, pa kako je izabrao, i onda se bezvolji, bezidejnosti i nezainteresiranosti ne treba ni ?uditi :icon_scratch:
Ne optere?ujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budu?nost !!!

estan

Ma mogu i Kinezi ili Norvežani kupiti škver, samo da nastave proizvodnju. Ako imaju sposoban menadžment onda ?e stvoriti posao za taj škver. Naravno, makoroekonomski nije baš dobro da je sve u stranom vlasništvu, ali kamo smo doveli svoje gospodarstvo, bolji nam je strani gazda koji ?e nešto u?initi i omogu?iti da proizvodnja ostane, nego doma?i mafijaši (?itaj sprega politike i politi?ki stvorenih poduzetnika) koji svaku proizvodnju upropaste i dovedu do njezinog gašenja.

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)