Sajla timuna

Autor rr989, Prosinac 15, 2019, 10:00:42 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rr989

Pozdrav ljudi, evo danas sam isao malo pentu upaliti nakon nekog vremena jer nisam bio u RH. Pali bez problema ali ne mogu okrenuti volan, izgleda da je zapekao krajnji dio sajle u onom cilindru sto prolazi kroz pentu. Ima li netko nekakav savjet kako to izvaditi a da nesto ne ostetim? Probao sam wd-a naspricati i slicno ali nije pomoglo. Zahvaljujem na odgovoru

pero

Najbolje i najlakše ti nazvat servis ili nekoga ko ?e ti to napravit  :thumbsup:

rr989

pero

Naravno da je tako jer neznaš koji je uzrok neokretanja volana pa pitaš ovdi,bez podataka koji je motor,koji volan ,koje sajle ,mogo si slikat pa slike postavit da vidimo a ne opisat ovako ,pa ko ?e ti to?no odgovorit ?
A i serviseri tribaju što zaradit pa  :wave:

estan

A da nije zapeka ležaj od pente, probaj može li se vrtit livo desno kada je sajla otpojena.

rr989

Moze, vrti se penta bez problema. Ma problem je u u tom cilindru kroz koji prolazi kraj sajle i vrti pentu lijevo desno. Imao mi je prijatelj isti takav problem al mu je majstor rjesio za par minuta samo sto je on to vec bio napravio dok je prijatelj dosao na brod pa nije vidio sto je radio. A zvao sam majstora al znas kako je.. Zovni sutra pa cemo se dogovoriti...