Bayliner 2052 Cuddy Cabin

Autor zagor, Svibanj 17, 2020, 07:33:16 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zagor

Nalepljena je bo?na nalepnica i to ozna?ava kraj farbarskih radova. Slede?i radovi - majstor za cerade i bimini tende.

zagor

zagor

Tapetarski radovi.  Zamenjeni su dotrajali delovi nauti?ke kože.

zagor

Obrtomer sa broja?em radnih sati.

zagor

Kupovina obrtomera, brzinomera, kao i ostalih instrumenata ima svoje razloge. Brzinomer na pritisak vode je loše rešenje. S tim sam imao problema na prošlom ?amcu. ?esto se zapušava od prljave Dunavske vode. Po nekad ve? posle 10 minuta plovidbe. Smorio sam se od podizanja motora, ?a?kanja iglom i tako dalje. Varijanta o?itavanja brzine putem GPS-a rešava problem.

Ina?e sama instrument tabla mi se ne dopada. Postoji samo jedan ružniji model od ove, a to je prethodna generacija ?amaca. Instrumenti su ?etvrtasti -još jedan razlog za promenu.

Plan je slede?i:

1. Demontirati sve instrumente i pokloniti ih majstoru. Meni ne trebaju.
2. Kupovina brzinometra, obrtometra, broja?a radnih sati, temperature rashladne te?nosti, pritiska ulja, voltmetra, pokaziva?a koli?ine goriva u rezervoaru.
3. Plastika gde se nalaze instrumenti ?e se ise?i u pravougaoni oblik.
4. Na ise?eno mesto dolazi plo?a od aluminijuma debljine 3mm, na kojoj ?e biti otvori za pomenute instrimente. Tabla se pri?vrš?uje uz pomo? 6 prohromskih vijaka.
6. Aluminijum ?e se ispolirati, ili zalepiti kvalitetna traka u dizajnu drveta. To još nisam odlu?io.

Kako izgleda fabri?ka instrument tabla -pogledajte na fotografiji.

zagor

Konstruisanje prohromskog nosa?a za pomo?ni motor.

zagor

Stavljen epoksid i antialgin na podvodni deo.

zagor

zagor

- Završen nosa? pomo?nog motora. Daska je od hrasta debljine 55mm
- Obojeni boksovi za akumulatore epoksidom
- Nanešen antialgin na Z nogu.

zagor