NAUTICA PORTAL NA PRODAJU

Autor Mala od portala, Listopad 08, 2020, 10:06:03 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mala od portala

Dragi forumaši.

nerado objavljujem ovakav post, no došlo je vrijeme da se Nautica Portal i forum ponude na prodaju. Nažalost, brojne druge obaveze onemogu?avaju mi da se portalu i forumu posvetim onoliko koliko bi trebalo, pa ako je netko od vas forumaša zainteresiran za kupnju portala (koji ima vrijednog sadržaja i velikog potencijala ako mu se netko posveti u ve?oj mjeri) ili poznajete nekoga tko bi bio zainteresiran da ga preuzme, molim javite mi se na PP.

Hvala svima i srda?an pozdrav

Mala od portala
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Damir s

Pa ne znam dali je to u redu sa moralne strane  :icon_scratch:  Novi forum se moze otvoriti u par minuta

https://nautilus.forumotion.com/login

A ima jos komentara :dontknow:
Ustvari nije fer što radi,ako ona više nema vremena ili ..nek forum da nekome gratis ko o?e nastavit sa tim ,jer ?lanovi su pisali i trošili vrijeme na forumu pa nije joj unredu da prodava tu?i rad i vrijeme.
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

dmeter

Citat: Damir s  u Listopad 09, 2020, 07:16:06 PRIJEPODNE
Pa ne znam dali je to u redu sa moralne strane  :icon_scratch:  Novi forum se moze otvoriti u par minuta

Ustvari nije fer što radi,ako ona više nema vremena ili ..nek forum da nekome gratis ko o?e nastavit sa tim ,jer ?lanovi su pisali i trošili vrijeme na forumu pa nije joj unredu da prodava tu?i rad i vrijeme.
pa prodaje portal http://nautica-portal.com a koštalo je to novaca i rada. portal sam  vrijedi oko 2000$

Damir s

Ma ti si moj dmetre budala pa odakle si izvukao tih 2000$ :violent1: Ja mislio da si pobrkao loncice sa 2000 kuna :icon_scratch:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Mala od portala

Citat: Damir s  u Listopad 09, 2020, 07:16:06 PRIJEPODNE

Damire, Nautica Portal nije samo forum, ve? i web stranica, koja je tako?er koštala kad sam je 2012. preuzela. A nisam je preuzela besplatno. Košta njegovo tehni?ko  održavanje, košta i zakup domene kao i servera na kojem portal fukcionira, jednako kao što imaju odre?enu vrijednost i informacije koje su na njemu objavljene. Portal nosi i odre?enu marketinšku vrijednost, odnosno potencijal prodaje oglasnog prostora, što je primarna zarada portala. Dakle, sve to košta i sve se to kroz ove godine u njega ulagalo.

Komentar da "nije u redu da se prodaje tu?i rad i vrijeme" tek je djelomi?no to?an. Odnosno, to?an je ako portal promatraš isklu?ivo kroz postove forumaša. Slažem se, sva?iji rad i vrijeme imaju odre?enu vrijednost. Ja sam u ovaj portal ulagala osam godina svojeg znanja, rada, vremena i truda. A to ima svoju cijenu, zar ne?
?ovjek mora napraviti ono što ?ovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Damir s

Ma nema problema sto se mene tice sve ima svoju cijenu samo koliko je netko spreman platiti to je druga stvar. Mozda se dmetar javi pa plati posteno 2000$ koliko je sam procjenio da portal  vrijedi  :hello2: :icon_thumright:. Zelim vam puno srece kod prodaje NP.

more

Kalamota + Maestral dobro ste primijetili ono u vezi staraca. Sli?no primje?ujemo i mi koji smo aktivni na regatama. Nema više mladih! ¸Vjerojatno i "mala" ne bi odustajala od vo?enja našeg Portala da su se mladi aktivirali umjesto da su se u?ahurili u "fjaki".
Navodno, Š?uro prodaje svoj "Follow us", Ferlan je ve? prodao "Follow me" i nema ga više na regatama. JK Opatija, navodno, prodaje racera za 1000$.I o tom raceru dalo bi se puno i pisati, a  novom vlasniku sigurno bi napunio vitrinu s pokalima!
Mladi, došlo je vaše vrijeme, gdje ste???!!!!

Maestral

Slažem se More, nema više mladih na regatama. U klasi Optimist još ima dosta djece koja jedri (puno njih više radi roditelja), poslije Optimista skoro nitko od njih ne jedri više ni u jednoj klasi. Nitko više ne želi smrzavati, nema odricanja ... To je stvarnost. Sve je preteško, dosadno, bez veze ... To je taj novi život mladih!
Kako piše Kalamota, na žalost se i ovaj forum pretvorio više-manje u dialog ili prepucavanje dvojice "sveznalih staraca", koji ubijaju vrijeme pišu?i ili ljepljuju?i "?lanke", koji su više-manje samo njima interesantni?! Priznajem da ni sam više nemam volje sudjelovati u takvim raspravama. Šteta, vjerujem, da i na ovom forumu ima puno njih, koji imaju stru?no znanje, koji o moru, brodicama, jedrenju ... znaju puno toga.

kompica

Draga Mala od portala, ovo je u stvari vrlo dobra vijest jer ?e možda netko drugi od ovog foruma uspjeti napravit nauti?ki forum a ne mjesto gdje ?e par bolesnika lje?iti svoje frustacije. Upravo su oni koji su na forumu 24 sata na dan  totalno  usrali sve teme, pa i one koje su po?ele fantasti?no upravo zato što moraju objavit komentar na sve jer se u sve i razumiju.
Uz dužno poštovanje i ne sumnjaju?i u tvoje najbolje namjere, moje je skromno mišljenje da je upravo to ne sankcioniranje takvih bolesnika dovelo do obezvrje?ivanja ovog foruma koji je sve samo ne nauti?ki forum. I upravo je to razlog da kad Dmeter kaže da forum vrijedi 2000 ne?ega Damir se smije.
A da nije tako, smijala bi se ti.
No to je samo moje mišljenje.
Pesimist se žali na vjetar, optimist o?ekuje da ?e se promijeniti a realist prilago?ava jedra.Sir William Arthur Ward