Nadogradnja portala

Autor Mali od portala, Prosinac 04, 2020, 08:05:07 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mali od portala

U sljede?ih nekoliko dana raditi ?e se nadogradnja Nautica portala, no to ne bi trebalo utjecati na rad foruma.

Ukoliko ipak u nekom trenu forum ne bude u funkciji potruditi ?emo se da vrlo brzo ponovno bude online.

Friga

@Mali od portala
Nakon nadogradnje portala Tapatalk mi više ne prihva?a lozinku. Izbaci grešku "Log in failed". Kada se stisne Forget password Submit na formu izbaci "System message Invalid action". Password mi je sigurno dobar (u keychainu je), a ne prolazi niti pokušaj promjene. Portal preko kompa radi normalno.

LP
Van de Stadt Jupiter

Mali od portala

Citat: Friga  u Prosinac 08, 2020, 07:24:54 POSLIJEPODNE
@Mali od portala
Nakon nadogradnje portala Tapatalk mi više ne prihva?a lozinku. Izbaci grešku "Log in failed". Kada se stisne Forget password Submit na formu izbaci "System message Invalid action". Password mi je sigurno dobar (u keychainu je), a ne prolazi niti pokušaj promjene. Portal preko kompa radi normalno.

LP
Još uvijek traje nadogradnja portala, pa je možda to razlog. Vjerujem da ?e uskoro biti riješeno...

Friga

Citat:
Još uvijek traje nadogradnja portala, pa je možda to razlog. Vjerujem da ?e uskoro biti riješeno...
Hvala!
Van de Stadt Jupiter

Mali od portala

Citat: Friga  u Prosinac 08, 2020, 07:24:54 POSLIJEPODNE
@Mali od portala

LP

Tapatalk je sada, nakon završetka nadogradnje, omogu?en, pa molim da provjerite da li radi.

Hvala na strpljenju!

Friga

Tapatalk i dalje ne radi. Kada se pokušam ulogirati javi Login failed. Maknuo sam forum s tapatalka i pokušao ga ponovno dodati no tada je javio ovu drugu poruku.
Van de Stadt Jupiter

Ylodi

Ponovno su unesene postavke i nova grupa, ali TT ne dozvoljava brisanje grupe pa moramo ?ekati da oni pobrišu stare postavke i da budu aktivne nove. :-(

Friga

Proradilo :)
Thx!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Van de Stadt Jupiter

Ylodi

Je, danas ujutro su poslali mail da je aktivirano (Tapatalk).