Sécurité, sécurité, sécurité all stations, all stations, all stations p3k1 here

Autor pekZG, Prosinac 05, 2021, 05:09:24 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pekZG

Citat: Eventum  u Prosinac 11, 2021, 03:28:53 POSLIJEPODNE
Mogu?e, no broj verificiranih ?lanova, ne mora nužno odražavati i ukupni broj ?lanova :)
Je polovio sam toliko, dalo bi se statisti?ki pogoditi; vidio sam na YouTubeu da je spomenut broj ?lanova broj je ve?i od ovog verificiranog :D

@Eventum: Hvala na linku na neslužbenu FB grupu; poslao sam zahtjev za join :)

Q: Ima li JK Samobor okupljanja u ZGu ili se mora potegnuti do Samobora da se upozna ekipica?

----
Update xross Atlantik putovanja;

Dje?aci su sigurno stigli; Da li ste znali da tamo na Karibima ima europskog roaminga :D
Because it's complicated

... znachi ima otok Saint-Martin; I ova polovica otoka koja je od Francuza ima EU roaming :D
,a druga polovica otoka Sint Maarten koja je pod Nizozemcima nema EU roaming;

Moraš voljeti zakone i kako koja država tretira svoje odvojene teritorije  :toothy9:

Eventum

Citat: pekZG  u Prosinac 11, 2021, 03:38:49 POSLIJEPODNE
Q: Ima li JK Samobor okupljanja u ZGu ili se mora potegnuti do Samobora da se upozna ekipica?

Ne moraš potegnuti do Samobora, sastanci su srijedom u kafi?u Cug, od 20 sati, zimi u zatvorenom, a ljeti u otvorenom prostoru - https://caffe-bar-cug.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Zaboravio sam da JK Samobor za svoje ?lanove organizira periodi?no i besplatne lije?ni?ke preglede za sportaše, kako bi ?lanovi mogli nastupati na regatama.

pekZG

@Eventum: Pa to je super \o/
Nisam baš u mogu?nosti da do?em u 20h, ali navratim oko 21h da upoznam ekipicu  :blob7:

pelig

Imaš u Zagrebu još i YC Zagreb, te Svetog Nikolu. Oba su na Jarunu, te klub FSB koji je na strojarskom fakultetu. Bio je i Medveš?ak, ali oni su se fuzionirali sa Sv. Nikolom ako se ne varam. Svi ti klubovi su puno ozbiljniji od Dobrog mora, ali s druge strane baš i nemaju toliko tih neformalnih druženja kao Samobor ili Dobro more. 

pekZG

@pelig: Ovo sa neformalnim druženjima si super opisao;

Nadam se da ?u danas saznati još neke detalje koji me interesiraju :)