Popis centara za izobrazbu nauticara

Autor Dario, Listopad 15, 2008, 03:08:07 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

dag

Citat: Filip  u Studeni 05, 2008, 03:14:49 POSLIJEPODNE
... dobit ces opcenito znanje o nautici, manevriranju, itd...
Ne zelim zvucati bahato, ali nakon 30g jedrenja i jedan manji dio toga po regatama, vise sam zainteresiran za "fine tuning", za udubljivanje u neke detalje i usavrsavanje, a manje za opcenizo znanje.
Hvala u svakom slucaju!

Filip

Citat: dag  u Studeni 06, 2008, 11:17:28 PRIJEPODNE
Ne zelim zvucati bahato, ali nakon 30g jedrenja i jedan manji dio toga po regatama, vise sam zainteresiran za "fine tuning", za udubljivanje u neke detalje i usavrsavanje, a manje za opcenizo znanje.
Hvala u svakom slucaju!

Ne zvucis uopce bahato ;D Program od ministarstva je takav i po njemu se radi, ne znam da li koji centar nudi konkretno, kroz obuku za Vod. Brod ili YM i dodatnu navigaciju ili jedrenje. Mozda bi bilo bolje onda traziti dodatno iskustvo bas kod skoli za jedrenje, tipa Ultra ili slicno. Samo za Vas s toliko godina iskustva je mozda najbolje sto vise vremena provoditi na brodu i isprobavati sam ili naci nekog iskusnog regatijera da vam dodatno prenese znanje jedan na jedan
navigare necesse est

Boris

Nekidan polaga GMDSS u splitu u jadroplova 3000 kuna a momak iz Dubrovnika kaže da je doli 5000 kuna i kolega iz rijeke isto oko 5000 kuna . Ali stace jadno ljudi iz dubrovnika i? u Split dok plati put , snještaj jeftinije mu je u dubrovniku .

zoff

voditelja brodice c kat

diverso/split

1600kn tecaj
3 dana predavanja(pet,sub,ned)
ljecnicki 440kn
ispit u kapetaniji 540kn

Chuck Norris je odjedrio regatu bez vitra,i pobjedio!

Boris

Za te novce ti je bolje položit Yacht mastera do 100 Bt . 3000 kuna + 600 ispit .

Markic

Di u Rijeci polagat za YM-a ? ?isto da se raspitam o cijenama. Prijatelj mi je bio polagati u Šibeniku i kaže da ga je sa smještajem i popratnim aktivnostima (?itaj lokanje),
došlo jeftinije nego u Ri.

Ana

Istina, uspore?ivala sam cjenike. Razlika je osjetna. U Rijeci je bilo na Pomorskom faxu al i ne znam da li još uvijek imaju te?ajeve i Nauti?ki centar a u Šibeniku AdriaMare
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Markic

U šibeniku, Adria... od 10.06. -19.06. YM A 6000kn + lje?ni?ki koji se mora obaviti prije.

Ima li tko smještaj da nije daleko i da nije skupo za tih 9 dana u Šibeniku ?

Tin

Navodno se preko tog ucilista moze srediti smjestaj za 100kn/noc....