Dobro vino

Autor Dario, Ožujak 31, 2009, 11:23:42 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

level gaga

Pošto vino koje sam upoznao ne pri?a,ako nije u ve?im koli?inama uuu........ nekom tijelu,  :laughing7: pitam forumovce.
Istra: Brod na moru, a sidro mu je ?i?arija

grancipor

Ve? smo o tome razglabali. Davno. ;)
Samo u Istri imaš dvadesetak i više vinara koji nude odli?na riješenja (sad je i vino riješenje  :angel4: ).
Stvar je u tome da trebaš znati što ho?eš i koliko si spreman uložiti u te gušte.
Razmišljaš o flaširanom stolnom, kvalitetnom, vrhunskom ili o to?enom (rinfuzo) koje je jeftinije ali može biti i manje atraktivno?
Piješ zbog že?i ili guštaš (de gustibus...)?
U zdravlje i živio ti nama uz dobru kapljicu...
Savjet: Kreni nekom vinskom cestom pa kušaj i, ako ti se svidi, skreni na drugu cestu i ponovi postupak s prve itd...   :toothy9:
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

level gaga

Mislio sam to riješiti lakšim i jeftinijim putem (FORUMA). Neka preporuka po iskustvu ili .......... ,...........  . ^-^

grancipor

Citat: level gaga  u Listopad 10, 2013, 09:28:47 PRIJEPODNE
Mislio sam to riješiti lakšim i jeftinijim putem (FORUMA). Neka preporuka po iskustvu ili .......... ,...........  . ^-^
Reklamiranje na forumu nije preporu?ljivo. Ali ako pitaš onda ti mogu savjetovati nekoliko imena iz moje okolice.  :icon_biggrin:
Ne bin stija da me Mala stavi na crnu listu... pa, ti pitaj. ;)
Ne treba mi Google. Moja žena zna sve!

level gaga

Ma nisam razmišljao na taj na?in (reklamiranje). :sad3: Jednostavno sam htio do?i da dobrog vina bez pola-muke. Recimo kao razmijena recepata  :laughing7:-

ventus

Kad ste blizu Šibeniku, ako vam je po volji bijelo onda Maraština.

I to ona iz Vinarije.

more

Razgovaraju dva prijatelja:
- ?ega bi se lakše odrekao - žena ili vina?
- Hm? Zavisi od godišta!