nekoliko pitanja

Autor alex, Kolovoz 22, 2012, 06:07:03 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

daco

Ortodoksno ili ne ?injenica je da se kod nas stvari moraju striktno držat ina?e se malo po malo uzima sve više i više.Toliko je primjera.Odrasli ljudi nisu niš više nego mala djeca,koliko im pustiš,oni ?e još malo više.Tako da ako si fleksibilan, 'naš' rvacki mentalitet ?e te pojest. Ne znam kako je na Lago di Garda ali ipak mislim da se glisiranje po luci ne bi trebalo tolerirat nikako.
Žalosno je da ljudi blago gledaju na to.Ili nisu na moru pa ne vide kakva se sranja dešavaju ili su jedni od tih kojima nered odgovara. Nekome tko iznajmljuje jet-skije sigurno nered odgovara. Pa onaj tko mu je izdao koncesiju ve? zna da ovaj ne?e raditi pa propisu i iznajmljivat samo onima sa 'položenim' . ?etiri iznajmljena jetskija,koji voze 40?v svaki u svome smjeru i mjenjaju kurs u sekundi na sve strane, u prostoru od pola milja puta pola milje koji se nalazi ispred ulaza u luku je stvarno stvar za pohvalu. Tamo treba poslat novope?ene skipere da u?e pravila izbjegavanja sudara na moru.

U 'mojem' akvatoriju je koli?ina pizdarija gotovo na vrhuncu.Drugo ljeto ?e se garant nešto desit.
5,5...6....6,5...7...8,9,9.5,10slikaaj!

estan

Daco, ipak bi bilo šteta one tvoje lijepe jedrilice. Ako baš želiš Seascapea, na?i prvo nekog, tko ?e ovu tvoju sadašnju ljepoticu voliti i maziti, a ti pre?i na novu ljubimicu.
Što se ti?e toleriranja glisiranja, potpuno se slažem s tobom, jednog dana ?e biti sr..a, a ve? ga ima koliko ho?eš. O uznemiravanju ve?ine od strane manjine da ne govorim. Ponašanje policije na Gardi nije nikakav izgovor, ve? samo potrv?ujem ono što ja stalno govorim, da u EU nije bajka, ve? i tamo ima sva?ega.

alex

Kako znam?
Orcu smo sreli na putu iz Luke na Ist. Bili su sasvim blizu obale, lovili ribe in pozdravili smo se. Onda ja na sidru iza mola na Istu i nakon nekoliko sati taj talijan ga dovukao. video sam orcu, nije baš lipo izgledala i šjora imala neke povrede na ruci. Dobro je završilo.
Opet: talijan na avtopilotu prebrzo blizu obale.
Meni bi bilo izvinjenje PREMALO.
Bilo bi interesantno saznazi kakve sankcije je poduzeo lu?ki kapetan. Koliko smo videlo, policija nije došla.