Komentar kapetana na vješta?enje nesre?e T. Horvatin?i?a

Autor Mala od portala, Siječanj 27, 2016, 12:02:54 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Damir s

U saudijskoj arabiji si automatski kriv i da nisi kriv jer si tamo prisutan. Da nisi u Saudisjkoj arabiji nego negdje drugdje ne bi bilo icidenta. Tako se i ovi " strucnjaci" istim sistemom koriste.
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

more

Hvala! Što su bila samo ova dva, sada ve? slavna vještaka?

pelig

Bilo ih je još; Prvo vješta?enje su napravili Ivo Makjani? i Mijo Radunovi?, po njima ipak je Horvatin?i? više kriv iako su i oni ve? po?eli navla?iti maglu. Ipak najgore je vješta?enje tog Ratko Marinovi? koji je navukao vje?nu sramotu na svoj Pomorski fakultet u Rijeci koji ga o?ito podupire svojim imenom i autoritetom!

more

estan

Damir s

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ?ete dobro sje?anje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbje?i kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

more

Tamo piše da ?e komisija sve istražiti i razjasniti te da je mogu?a velika zatvorska kazna (Untersuchungskommission soll die genauen Umstände des Unfalls klären. Hohe Gefängnisstrafen sind möglich.). Eeee moji Nijemci, Kroatien spada u egzoti?ne zemlje. Naro?ito u mentalitetu.

paagus

De?ki dragi, sigurno vam je promaklo da je ?lanak objavljen 24. kolovoza 2011. , tj. nekoliko dana nakon nesre?e.
Pun je krivih podataka, pa ja ne bih na temelju tog ?lanka niti pokušao nešto ozbiljnije zaklju?iti o ovom tragi?nom doga?aju.

Paagus

more

Pa u tom ?lanku se i ukazuje da ?e se sve istražiti. Ali, ali i...ali!

jazavac

Kako i prili?i  visokoure?enoj pravnoj državi poput naše,  situacija se razvija u nažalost potpuno o?ekivanom pravcu - prijetnje onima koji žele  prezentirati istinu:
http://www.nacional.hr/prijeti-se-kapetanima-koji-ruse-presudu-horvatincicu/
Za dvadeset godina, biti ?eš više razo?aran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.â€" MARK TWAIN