Jugo

Autor Leo, Rujan 10, 2017, 05:25:43 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pero

Leo,
nedaviš ,niti trolaš sa fotkama,samo sam ti htio objasnit da nije sve u kvantitetu nego u kvaliteti !
Žao mi je da tako razmišljaš,nije mi cilj tebe isprovocirat ili...jer tvoje fotke pratim i na drugim internetskim stranicama.
Sad jeli bilo više kajtera ,jedan sa kosom,drugi ?elavi ,to nije bitno,a drago mi je da sam pogodia da si tio da djeluje ko filmi? što pokušavam objasnit Groffu .
Nadam se da ?e se i on javit pa da nau?imo što i novoga  :thumbsup:
Glavno je da ti uživaš sa svojim hobijem ,što je najvažnje  :hello2:

Leo

Dakle nije baš....
Samo sam objasnio da fotke nisu iste i nisu nastale u slijedu
Pravi raspored fotki je potpuno druga?iji, ovo je složeno da se dobije "pri?a" al na kraju sve nebitno.

pero

Citat: Leo  u Listopad 31, 2018, 04:52:19 POSLIJEPODNE
Pravi raspored fotki je potpuno druga?iji
Da,znam,jer htjeo sam napraviti slide show ili video ,pa mi se nije dalo slagati ih ,jer je previše posla.
Preko programa  ,  https://imgur.com/upload
Nisam siguran da li taj još radi ili postoje novi,bolji ali kako ti kažeš ,na kraju sve nebitno .

Groff

Citat: pero  u Listopad 31, 2018, 01:31:02 POSLIJEPODNE
Citat: Groff  u Listopad 30, 2018, 11:03:32 POSLIJEPODNE
Hebate, gledan slike a ono sve razli?ite.....kadi si ti Pero videl iste slike ?
Grunff ,odi na kontrolu o?iju jer po meni imas Anizometropiju (razli?itu dioptriju na svakom oku)ili je problem u shvacanju a tu ti ja nemogu pomoc,jer i pri sam ti moro crtat da shvatis neke stvari,pa cu pokusat i sad ovako ko djeci u skoli  !
Na slici 2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,13,14 i ............ja sam ih izbroja nabrzinu 27-28 sve su takorec iste slike ,od pocetka kad je Leov maneken- kajter poceo letit.
Znaci Leo je slikavo kao slide show ili ti ga svako par sekunda okinuo sliku i tako ih postavio.
Evo da ti olaksam  ,isprintaj slike ove gore povise napisane i napravi ko knjigu od njih i onda prelistaj brzo i dobices film,tako je i pocela filmska industrija i crtani filmovi za djecu.
Ja sam samo ovo na brzinu napisa jer ja sam amater za fotografiju ali ipak se razumim u neke stvari.
Aj ti nama napisi koje ti slike razlicite vidis ?

*Sto se tice samog autora slika Lea ,ja njega postujem i divim se njegovim slikama ko svi ovdi,ali ako nesmim iznjest svoje misljenje ,e onda hebi ga!

Doktore hvala na savjetu ! Po? ?emo zajedno na pregled jer koliko vidim da i ti slabo vidiš makar po prepisivanju mog Nicka, he, he !
Pa i ja san samo iznesal svoje mišljenje !

pero

Citat: Groff  u Listopad 31, 2018, 11:40:32 POSLIJEPODNE
Doktore hvala na savjetu ! Po? ?emo zajedno na pregled jer koliko vidim da i ti slabo vidiš makar po prepisivanju mog Nicka, he, he !
Nema na ?emu,meni netriba likar još,a nisam pogrišia za tvoj nick ,samo sam napisa onaj koji ti bolje pripada iz romana Alan Ford  :thumbsup:

Groff

Citat: pero  u Studeni 01, 2018, 09:28:04 PRIJEPODNE
Citat: Groff  u Listopad 31, 2018, 11:40:32 POSLIJEPODNE
Nema na ?emu,meni netriba likar još,a nisam pogrišia za tvoj nick ,samo sam napisa onaj koji ti bolje pripada iz romana Alan Ford  :thumbsup:
Dobra ti je skuža, ha, ha ! A uživaj va svojem svitu !